گیم فا/ شرکت سونی صفحه‌ی فروش عناوین Uncharted 4 و Uncharted: The Lost Legacy را پیش از انتشار نسخه‌ی Uncharted: Legacy of Thieves در فروشگاه پلی استیشن بست.

امروز شرکت سونی اعلام کرد قیمت بازی Uncharted: The Legacy of Thieves Collection که در تاریخ 8 بهمن 1400 (28 ژانویه‌ی 2022) منتشر خواهد شد، 50 دلار(حدود 1.4 میلیون تومان) خواهد بود.

صاحبان عناوین Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی 10 دلاری(حدود 278 هزار تومان) آن را به ورژن پلی‌استیشن 5 تبدیل کنند. با توجه به بسته شدن صفحه‌ی فروش جداگانه‌ی این عناوین، فقط باندل این دو بازی کنار هم، با قیمت 40 دلار(حدود 1.1 میلیون تومان) قابل خرید است.

البته دلیل حذف شدن این عناوین از طرف سونی واضح است؛ با بستن صفحه‌ی فروش این دو بازی، راه ارتقای ارزان و دور زدن سیستم بسته می‌شود؛ چراکه قبل از این، کاربران می‌توانستند با خرید جداگانه این بازی‌ها و ارتقای آنها به نسخه پلی استیشن ۵، در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

البته هنوز هم می‌توانید نسخه‌ی فیزیکی این عناوین را با هزینه‌ی خیلی کمتر از ۴۰ دلار تهیه‌ کنید؛ به همین صورت، صاحبان پلی‌استیشن ۵ که نسخه‌ی فیزیکی این دو عنوان را دارند می‌توانند با استفاده از دیسک بازی، فقط برای پرداخت هزینه‌ی ارتقا اقدام کرده و حدود ۴۰ دلار صرفه‌جویی کنند.

البته، لازم به ذکر است که فعال‌سازی این ارتقا برای کاربران پلی‌استیشن پلاس (PS Plus) که عنوان Uncharted 4 را به صورت اشتراکی دانلود کرده‌اند در ممکن نیست.

نسخه‌ی کامپیوتری عنوان Uncharted: The Legacy of Thieves در سال میلادی آینده منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم