گیم فا/ طبق گفته‌ی تام هندرسون، بازی جدید و معرفی نشده‌ی Splinter Cell، جهان آزاد خواهد بود و از این نظر شباهت‌هایی به عنوان Halo Infinite خواهد داشت.

تام هندرسون (Tom Henderson) به عنوان یکی از مشهورترین خبرنگارهای فعال در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی، اخیراً اعلام کرد که شرکت یوبیسافت (Ubisoft) در تلاش است تا به جای اینکه شخصیت سم فیشر (Sam Fisher) را دائماً در بازی‌های مختلف خود قرار دهد، مجموعه‌ی Splinter Cell را احیا کرده و نسخه‌ی جدیدی از آن بسازد. همچنین، طبق گفته‌ی او، این بازی جدید و معرفی نشده جهان آزاد خواهد بود و از این نظر شباهت‌هایی به عنوان Halo Infinite خواهد داشت.

در حالی که هنوز زمان انتشار بخش کمپین بازی Halo Infinite فرا نرسیده است، اما مطلع هستیم که این بازی حالتی جهان آزاد خواهد داشت و ماموریت‌های مختلف نیز در سراسر نقشه‌ی آن گنجانده شده‌اند. به دنبال این موضوع، تام هندرسون معتقد است که عنوان جدید Splinter Cell نیز ساختاری مشابه خواهد داشت و آن را نسخه‌ای از Assassin’s Creed خواند که گیم‌پلی‌اش شامل مخفی‌کاری بسیار بیشتری است. البته، پروژه‌ی ساخت این بازی در مراحل اولیه‌ی خود قرار دارد و نباید انتظار انتشار اخبار مختلفی از آن در آینده‌ای نزدیک داشته باشید.

بازی Splinter Cell شرکت یوبیسافت که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، یک عنوان … حدس زدید؟ جهان آزاد است.

نسخه‌ای توام با مخفی‌کاری بیشتر نسبت به Assassin’s Creed. مشابه Halo Infinite.

تام هندرسون
البته، سابقه‌ی تام هندرسون در زمینه‌ی افشای اطلاعات مختلف از بازی‌های ویدیویی بسیار درخشان است و به نظر می‌رسد که این موضوع را باید حتمی قلمداد کنیم. از طرف دیگر، با توجه به سیاست‌هایی که شرکت یوبیسافت در نسل پیش در قبال عناوین خود در نظر گرفته است، جهان آزاد شدن نسخه‌ی جدید Splinter Cell اصلاً و ابداً دور از ذهن نیست، اما این که آیا جهان آزاد شدن این بازی می‌تواند تاثیر بسیار مخربی روی محتوای این مجموعه که ظاهراً هیچ تناسبی با ماهیت جهان آزاد ندارد بگذارد یا خیر در هاله‌ای از ابهام است.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا جهان آزاد شدن این بازی می‌تواند تصمیم درستی در قبال Splinter Cell باشد یا خیر؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم