رمزارز نیوز/ در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین موج بهبود خود را به بالای منطقه مقاومتی ۵۰ هزار دلار گسترش داد و قیمت آن، تا ۵۱،۹۵۵ دلار افزایش یافت. با این حال، این ارز دیجیتال نتوانست از منطقه مقاومت ۵۲ هزار دلاری عبور کند.

در حال حاضر، بیت کوین در حال تثبیت قیمت بوده و در محدوده ۵۰،۸۰۰ دلار معامله می‌شود که بالاتر از سطح روانی ۵۰ هزار دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. در صورتی که این ارز دیجیتال بخواهد به روند رو به رشد خود در کوتاه مدت ادامه دهد، قیمت آن باید بالاتر از سطح ۴۹،۵۰۰ دلار باقی بماند.
در همین حال، یک خط روند صعودی با حمایت نزدیک به ۵۰،۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD در حال شکل‌گیری است.

 نمودار کندل یک ساعته قیمت بیت کوین.
در مسیر صعودی، اولین مقاومت پیش روی بیت کوین نزدیک به سطح ۵۱ هزار دلار و سپس، ۵۱،۸۰۰ دلار قرار دارد. در صورت افزایش قیمت بیت کوین به بالاتر از منطقه مقاومت ۵۱ هزار دلاری، مسیر برای افزایش بیشتر هموار می‌شود. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۵۲ هزار دلار قرار دارد که در صورت غلبه بر آن، قیمت بیت کوین می‌تواند تا سطح ۵۳،۵۰۰ دلار افزایش یابد.

در مقابل، اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومتی ۵۱،۸۰۰ دلار عبور کند، ممکن است دوباره یک روند نزولی به خود بگیرد. در مسیر نزولی، اولین حمایت نزدیک به سطح ۵۰ هزار دلار و پس از آن، نزدیک به سطح ۴۹،۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. کاهش قیمت بیت کوین به زیر سطح حمایتی ۴۹،۵۰۰ دلار ممکن است فشار فروش را افزایش دهد. در این صورت، خرس‌ها می‌توانند ۴۸ هزار دلار را هدف قرار دهند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم