گیم فا/ راکستار (Rockstar) اعلام کرده است که قصد دارد یک بسته‌ی الحاقی داستانی جدید به نام “The Contract” را برای GTA Online در ۲۴ آذر (15 دسامبر) منتشر کند.

در این بسته‌ی الحاقی شاهد بازگشت یکی‌ از شخصیت‌های Grand Theft Auto V یعنی Franklin Clinton و همچنین Dr, Dre که موسیقی جدیدی را برای این بازی تولید کرده است، خواهیم بود.

در داستان این بسته، فرانکلین در حال اداره‌ی یک «Celebrity Solutions Agency» جدید است که از افراد مستعد Vinewood پذیرایی می‌کند. او به دنبال یک مشتری بزرگ می‌گردد تا کسب‌ و کار خود را به سطح بعدی برساند. با افتادن تلفن همراه Dr, Dre به دست افراد نااهل، فرانکلین فرصتی برای پیشرفت کسب و کارش را پیش روی خود می‌بیند؛ بنابراین وی برای بازیابی این تلفن که حاوی اطلاعات مهمی است، وارد یک ماجراجویی جدید می‌شود.

راکستار ادعا می‌کند که بسته‌ی الحاقی The Contract، یک ایستگاه رادیویی جدید و متنوع با میزبانان و مهمانان بسیار ویژه و به‌روزرسانی‌های بزرگ برای ایستگاه‌های رادیویی موجود، از جمله تعداد زیادی آهنگ انحصاری جدید و منتشر نشده از دکتر Dre و آهنگ‌های پرطرفدار از هنرمندان مشهور دیگر را به بازی اضافه می‌کند. علاوه بر آهنگ‌ها، این بسته ماموریت‌های اضافی، سلاح‌ها، وسایل نقلیه جدید و موارد دیگری را نیز به GTA Online می‌افزاید.

همان‌طور که گفته شد بسته‌ی الحاقی داستانی بازی GTA Online با نام The Contract در تاریخ ۲۴ آذر (15 دسامبر) منتشر خواهد شد.

گفتنی است که بازی GTA V، هم‌اکنون در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی و نسل هفتم، هشتم و نهم از کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس باکس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم