گیم فا/ طبق اعلام جف کیلی (Geoff Keighley)، نسخه‌ی جدید بازی Sonic که قرار است در سال 2022 عرضه شود، در رویداد The Game Awards امسال به صورت کامل معرفی خواهد شد.

کمتر از ۲۴ ساعت دیگر تا شروع مراسم The Game Awards 2021 باقی مانده و تاکنون حضور عناوینی مانند Steelrising و The Lord of the Rings: Gollum در این رویداد تایید شده است. با این حال، ظاهراً نسخه‌ی جدید بازی Sonic نیز در این مراسم حضور خواهد داشت.

در واقع نمایش Sonic در رویداد The Game Awards شامل دو مورد خواهد بود. یک مورد مربوط به اولین نمایش فیلم Sonic the Hedgehog 2 است که در همین راستا، جیم کری (Jim Carrey) و بن شوارتز (Ben Schwartz) (بازیگران نقش دکتر اگ و Sonic) حضور خواهند داشت. اما مورد دوم به نسخه‌ی بعدی بازی Sonic اختصاص دارد. بر اساس تایید جف کیلی، این بازی در رویداد مذکور به طور کامل معرفی خواهد شد.

شرکت سگا (Sega) در اوایل سال جاری میلادی با انتشار تیزری تایید کرد که نسخه‌ی جدید بازی Sonic در دست ساخت است و در سال 2022 عرضه خواهد شد. طبق برخی از شایعات و گزارش‌ها، به نظر می‌رسد این بازی به صورت جهان باز خواهد بود. همچنین بر اساس علامت تجاری اخیر ثبت شده، ظاهراً Sonic Frontiers نام نسخه‌ی بعدی این بازی است.

مراسم The Game Awards 2021 در بامداد جمعه 19 آذر (9 دسامبر) و از ساعت 04:30 به وقت تهران در تئاتر مایکروسافت برگزار خواهد شد.

جف کیلی ادعا کرده است که این مراسم شامل چند رونمایی بزرگ در سطح بازی Elden Ring خواهد بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم