باشگاه خبرنگاران/ اپل به منظور حل مشکلات ایرپادهایش و جلوگیری از تعویض محصول توسط کاربران، یک ابزار به روزرسانی دستی ارائه داد.

به گزارش gizmodo، هدفون‌های بی سیم اپل، در حالی که بدون شک دستگاه‌های خوبی هستند، می‌توانند مانند هر قطعه فناوری دیگری با مشکل مواجه شوند. با این حال، وقتی صحبت از مشکلات سیستم‌افزار به میان می‌آید، تعمیر دستگاه‌ها با توجه به اینکه هیچ راه دستی برای به‌روزرسانی آن‌ها وجود ندارد، می‌تواند کمی دردسرساز باشد. همانطور که توسط افشاکننده معروف به نام «Fudge» در توییتر گزارش شده است، این شرکت ابزار جدیدی به نام «AirPods Firmware Updater» ایجاد کرده است که به‌روزرسانی سیستم عامل را به صورت دستی در دستگاه‌های AirPods که شامل AirPods معمولی، AirPods Pro می‌شود، انجام میدهد.

ایرپاد اپل

با این حال، این ابزار برای همه کاربران در دسترس نیست. فاج می‌گوید که اپل به‌روزرسانی Firmware AirPods را منحصراً برای تکنسین‌های اپل که در فروشگاه‌های اپل یا مراکز تعمیر مجاز توسعه داده است. به این ترتیب، اگر مشکلی با یک جفت AirPods پیش آمد، تکنسین‌ها می‌توانند سیستم‌افزار را بازیابی و به‌روزرسانی کنند تا بدون نیاز به تعویض محصول، مشکل را برطرف کنند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم