نماد آخرین خبر

احتمالا نسخه پلی‌استیشن 5 بازی Apex Legends به زودی منتشر خواهد شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
احتمالا نسخه پلی‌استیشن 5 بازی Apex Legends به زودی منتشر خواهد شد

گیم فا/ یافته‌های جدید صفحه‌ی توییتری PlayStation Game Size از انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 بازی Apex Legends، اثر محبوب بازار عناوین رایگان، حکایت دارند.

صفحه معروف PlayStation Game Size که احتمالا با آن آشنایی دارید، با بررسی دیتابیس‌های شبکه‌ی پلی‌استیشن (PSN) اطلاعات مختلفی را در رابطه با عناوین در دست توسعه و یا بسته‌های الحاقی بازی‌های منتشر شده، کسب نموده و به اشتراک می‌گذارد. صفحه مذکور، صبح امروز در توییتی از نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 بازی بتل رویال محبوب، Apex Legends صحبت کرده است. به ادعای PlayStation Game Size، این نسخه اندکی بیش‌تر از 80 گیگابایت حجم خواهد داشت.

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) به عنوان توسعه‌دهنده‌ی بازی موردبحث، هرگز کار روی چنین نسخه‌ای را تایید نکرده است. با این حال، این استودیو در آوریل (ماه چهارم) سال ۲۰۲۰ آگهی شغلی‌ای را منتشر کرده بود که مطمئنا به برنامه‌ی مشابهی ارتباط داشته است.

در آن زمان استودیوی ریسپاون به دنبال استخدام کارمندان جدیدی بود که بتوانند از قدرت پلتفرم‌های نسل بعدی و رایانه‌های شخصی، نهایت استفاده را برای بازی Apex Legends داشته باشند. این اثر سبک بتل رویال اکنون فصل یازدهم خود را سپری می‌کند و بر اساس برنامه‌های قبلی، فصل بعدی آن در تاریخ 19 بهمن ماه 1400 (8 فوریه‌ی 2022) آغاز خواهد شد. بعید نیست که انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 این بازی، همزمان با انتشار محتویات تازه‌ی آن انجام شود.

Apex Legends از معدود عناوین سرویس محور یا لایو سرویس (Live Service) محبوبی است که هنوز نسخه‌ی نسل نهمی آن در دسترس علاقه‌مندان قرار نگرفته. از دیگر بازی‌های پرطرفدار که مانند Apex Legends هنوز نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس/اس آن منتشر نشده، Call of Duty: Warzone است؛ این بازی همچنان به فریم‌ورک‌های نسخه‌ی Modern Warfare متصل است که عرضه‌ی آن به سال 2019 بازمی‌گردد. البته نکته‌ی قابل توجه در رابطه با Call of Duty: Warzone این است که شرکت اکتیویژن (Activision)، عرضه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی آن را وعده داده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره