گیم فا/ انتظار برای بازی Shadow Warrior 3، اندکی بیشتر از آنچه که تصورش را می‌کردیم طول کشید. با این حال، دیگر چیزی تا انتشار این شوتر اول شخص باقی نمانده است.

در فاصله‌ی حدوداً دو هفته تا انتشار بازی Shadow Warrior 3، توسعه‌دهنده‌ی این بازی یعنی استودیوی فلایینگ وایلد هوگ (Flying Wild Hog)، پایان مراحل توسعه‌ی آن را اعلام کرده است.

استودیوی فلایینگ وایلد هوگ با انتشار پستی در توییتر رسمی بازی Shadow Warrior 3، طرفداران را از این موضوع باخبر نموده است. با پایان مراحل توسعه و به اصطلاح گلد (Gold) شدن بازی، مهم‌ترین بخش ساخت آن به پایان می‌رسد. هرچند به نظر می‌رسد که توسعه‌دهنده‌ی بازی Shadow Warrior 3، در ادامه به رفع باگ‌ها و ایرادات فنی این بازی بپردازد، اما احتمالا بهبودهایی از این دست، در قالب بهینه‌ساز روز اول و یا به طور کلی بهینه‌سازهای پس از انتشار در بازی اعمال شوند.

طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی، بازی Shadow Warrior 3 در تاریخ 10 اسفند ماه 1400 (۱ مارس 2022) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که نسخه‌ای نسل نهمی از این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس ارائه خواهد شد یا خیر.

بازی Shadow Warrior 3 گلد شده است و کدهای نقد و بررسی، این هفته برای رسانه‌ها ارسال می‌شوند.

توییتر رسمی Shadow Warrior

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم