logo
  1. جذاب ترین ها
موبایل و بازی

نحوه مخفی کردن برنامه‌ها در گوشی‌های اندرویدی

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
نحوه مخفی کردن برنامه‌ها در گوشی‌های اندرویدی

باشگاه خبرنگاران/ شاید دلایل مختلفی برای مخفی کردن برخی از برنامه ها روی گوشی اندرویدی خود داشته باشید که در این مطلب به چگونگی انجام آن اشاره خواهد شد.

شاید دلایل زیادی برای شما وجود داشته باشد تا نحوه مخفی کردن برنامه‌ها روی گوشی اندروید خود را یاد بگیرید. چه برنامه‌های کاری شما که می‌خواهید دور از دسترس کوچکتر‌ها باشد و چه برنامه‌های حساس که دوست ندارید کسی از نصب آن روی گوشی تان باخبر باشد. به همین علت دانستن نحوه مخفی کردن این برنامه‌ها برای حفط حریم خصوصی شما مهم است.

اما دقیقا وقتی برنامه‌ای را روی گوشی خود مخفی می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ هیچ فردی با اسکرول کردن روی گوشی شما قادر به دیدن آن نخواهد بود. البته این بدان معنا نیست که راه‌های دیگر برای پیداکردن این برنامه‌ها روی گوشی شما وجود ندارد. تاریخچه نصب گوگل پلی ، برنامه‌های دانلود شده روی گوشی شما را نشان می‌دهد. با این حال اگر کسی بخواهد این برنامه‌ها را در قسمت جست و جو گوشی شما سرچ کند قادر به پیدا کردن آن نخواهد بود.

در اینجا ما دستورالعمل نحوه مخفی کردن برنامه‌ها در یک گوشی سامسونگ را آموزش می‌دهیم که البته کاربران اکثر گوشی‌ها یا تلبت‌ها می‌توانند از همین روش استفاده کنند.

نحوه مخفی کردن برنامه‌ها در اندروید

مرحله ۱: برای بازکردن لانچر، انگشت خود را در صفحه اصلی به سمت بالا بکشید یا در مدل‌های قدیمی‌تر در صفحه نخست روی Apps (برنامه ها) ضربه بزنید. سپس روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست در بالا ضربه بزیند.

مرحله ۲: روی تنظیمات (Settings) رفته و سپس روی گزینه Hide apps (مخفی کردن) ضربه بزنید.

مرحله ۳: برنامه مورد نظر را که قصد مخفی کردن آن را دارید انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید آن را جست و جو کنید. پس از انتخاب برنامه‌های مورد نظر روی Done (انجام شد) در قسمت سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. برنامه مورد نظر شما مخفی خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر