نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
موبایل و بازی

معرفی دوربینی پیشرفته با قابلیت روز نشان دادن شب

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی

باشگاه خبرنگاران/ دوربین DuoVox Mate Pro به شما امکان می‌دهد که صحنه‌های تاریک را طوری ثبت کنید که انگار در روز گرفته شده اند.
دوربین DuoVox Mate Pro به‌عنوان پیشرفته‌ترین دوربین رنگی دید در شب شناخته می‌شود و می‌تواند در تاریکی، طوری عکس و فیلم بگیرد که انگار در روز تصویربرداری شده است.

در حالی که دوربین‌های دید در شب سنتی از نور‌های مادون قرمز برای تصویربرداری در تاریکی استفاده می‌کنند، دوربین DuoVox Mate Pro مسیر متفاوتی را طی می‌کند و از یک لنز حساس به نور با دیافراگم F۰.۹، یک سنسور CMOS و یک سنسور دید در شب استفاده می‌کند. همچنین این دوربین از فناوری هوش مصنوعی برای کاهش پیشرفته تاری، تصحیح رنگ و تشخیص اشیا استفاده می‌کند تا در تاریکی عکس بگیرد.

نتیجه دوربینی است که می‌تواند تصاویر و ویدیو‌های واضح و روشنی را حتی با کمترین میزان نور و بدون استفاده از مادون قرمز (که شناسایی شما را امکان پذیر می‌کند) ثبت و ضبط کند.


چیزی که این دوربین را متمایز می‌کند، طراحی و رابط کاربری بصری آن است. گزارش شده این دوربین برای همه چیز از فیلمبرداری گرفته تا عکاسی از حیات وحش در شب و ماموریت‌های مخفی، عالی است.

دوربین DuoVox Mate Pro که بی شباهت به دوربین‌های DSLR طراحی شده است، یک دستگاه قابل حمل و شیک با قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت تا ۲K یا حتی عکاسی در فرمت‌های RAW و JPEG است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر