logo

آخرین به‌روزرسانی بازی Ghost of Tsushima منتشر شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
آخرین به‌روزرسانی بازی Ghost of Tsushima منتشر شد

گیم فا/ استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) اعلام کرده است که پچ 2.18 برای Ghost of Tsushima، آخرین به‌روزرسانی بازی خواهد بود.

این آپدیت که بیشتر روی حالت چند نفره Legends تاثیر می‌گذارد، تغییرات جزئی‌ای روی بخش تک نفره نیز اعمال می‌کند. ساکرپانچ از طرفداران برای حمایت مداوم آن‌ها از بازی تشکر کرده است و در آینده هر گونه اشکال مهم را متناسب با حجم بازخوردها، زیر نظر خواهد گرفت.

پیامی از طرف تیم سازنده در انتهای یادداشت به‌روزرسانی، در وبلاگ پلی استیشن گنجانده شده است: «با وجود اینکه در حال حاضر به طور فعال روی هیچ آپدیت یا افزونه دیگری کار نمی‌کنیم، بازخوردهای درون Gotlegends که توسط انجمن اداره می‌شود و پیام های ارسال شده به @SuckerPunchProd در توییتر را برای هر گونه باگ یا مشکل مهم، نظارت خواهیم کرد. ما می‌خواهیم از کل جامعه به خاطر حمایت و بازخورد باورنکردنی‌ای که از زمان انتشار بازی دریافت کرده‌ایم، یک تشکر بزرگ داشته باشیم.»

ساکرپانچ ادامه داد: «زمانی که Legends در اکتبر 2020 راه‌اندازی شد، هرگز انتظار نداشتیم که بیش از یک سال و نیم بعد، چنین جامعه فعالی داشته باشیم و نمی‌توانیم به قدر کافی از همه کسانی که در این سفر همراه ما بودند تشکر کنیم!»

گفتنی است که بازی Ghost of Tsushima یک عنوان اکشن ماجراجویی و جهان‌باز واقع در ژاپن است که داستان مقاومت یک سامورایی در برابر تهاجم مغولان را روایت می‌کند. این عنوان هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم پلی استیشن در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم