نماد آخرین خبر

مشاهده موجود انسان‌نما در تصویر جدید بازی The Callisto Protocol

منبع
زومجي
بروزرسانی
مشاهده موجود انسان‌نما در تصویر جدید بازی The Callisto Protocol

زومجی/ گلن اسکافیلد به‌تازگی یک کانسپت آرت جدید از The Callisto Protocol را با طرفدارها به اشتراک گذاشت و خبر از نزدیک بودن زمان نمایش جدید بازی داد.
   
The Callisto Protocol به‌عنوان یک بازی ترسناک در جهان مجموعه PUBG مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد تا برای کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود. حالا گلن اسکافیلد که خیلی‌ها او را به خاطر سری بازی Dead Space می‌شناسند و اکنون در استودیو Striking Distance روی بازی The Callisto Protocol کار می‌کند، سراغ انتشار یک تصویر هنری جدید از اثر ترسناک مورد بحث رفت.

در تصویر جدید گویا می‌توانیم یک موجود انسان‌نما در محیطی متروکه را ببینیم. اسکافیلد با به اشتراک‌گذاری این تصویر نوشت: «تقریبا زمان نمایش دادن اصل بازی رسیده است. نمی‌توانم صبر کنم».

براساس توییت‌های جف کیلی و صحبت‌های قبلی خود گلن اسکافیلد انتظار می‌رود که در ماه ژوئن و با برگزاری سامر گیم فست ۲۰۲۲ شاهد نمایش گیم‌پلی بازی The Callisto Protocol باشیم. شاید حتی با پخش تریلر، تاریخ انتشار دقیق هم بالاخره اعلام شود.

این ویدیوگیم که سازندگان آن می‌خواهند به‌شدت ترسناک از آب دربیاید، به مراحل پایانی تولید رسیده است. همچنین باید بدانید که بازی The Callisto Protocol به‌عنوان یک تجربه‌ی تک‌نفره و داستانی عرضه می‌شود که بازیکن را به سمت تلاش برای بقا در شرایط هولناک می‌فرستد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر