نماد آخرین خبر

جزئیات اولین به‌روزرسانی بزرگ Sifu مشخص شد

منبع
ديجي کالا
بروزرسانی
جزئیات اولین به‌روزرسانی بزرگ Sifu مشخص شد

دیجی کالا/ به تازگی جزئیات اولین به‌روزرسانی بزرگ بازی Sifu، اثر اکشن و تحسین‌شده‌ی استودیوی Sloclap، مشخص شده است.

این به‌روزرسانی که در تاریخ ۳ مه ۲۰۲۲ (۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار می‌گیرد، پس از مدت‌ها انتظار درجه‌های مختلف سختی (ِDisciple ،Student و Master) را به بازی اضافه می‌کند. بنابراین برای کسانی که بازی را بخاطر شوار بودن کنار گذاشته‌اند، فرصت خوبی خواهد بود که به تجربه‌ی این اثر جذاب بپردازند.

طبق ویدیوی منتشر شده، در حالت Student در کنار سلامتی بیشتر بازیکن و پیری کندتر او، دشمنان کمتر تهاجمی هستند و از ترکیب‌ حرکات ساده‌تری استفاده می‌کنند. حالت Disciple تجربه‌ی استانداردی را ارائه می‌دهد که در آن اگر آماده نباشید، دشمنان می‌توانند به راحتی شما را شکست دهند. در این حالت تمامی ویژگی‌های حالت آسان بازی مقداری چالش‌برانگیزتر می‌شوند. در نهایت در حالت Master شما آسیب‌‌پذیرتر هستید و زودتر پیر می‌شوید. از طرفی دشمنان علاوه‌بر اجرای حرکات پیچیده، از سلامتی بیشتری برخوردار خواهند بود. جالب است بدانید که در این حالت، باس‌ها نیز الگوهای حمله‌ی جدیدی را دریافت می‌کنند. دانستن این که درجه‌ی سختی فعلی  بازی جز کدام حالت قرار می‌گیرد نیز در نوع خود جذاب است. از طرفی این به‌روزرسانی شامل بخش آموزش پیشرفته و انتخاب لباس نیز می‌شود. گفتنی است که دارندگان نسخه‌ی دلوکس بازی یک لباس ویژه به صورت انحصاری دریافت خواهند کرد. این اولین آپدیتی است که قرار است در سال جاری منتشر شود. استودیوی سازنده تایید کرده که ۴ به‌روزرسانی تا پایان سال در هر فصل برای بازی عرضه خواهد شد.

در فصل تابستان علاوه‌بر حالت امتیازدهی پیشرفته، ویژگی‌هایی در بخش گیم‌پلی در دسترس قرار می‌گیرد که به بازی تنوع خواهند بخشید. این‌ها شامل قوی‌تر شدن دشمنان، حذف قابلیت گارد گرفتن، باز شدن تمامی قابلیت‌های شخصیت، داشتن تنها یک امتیاز سلامتی و اضافه شدن ویژگی بولت تایم یا آهسته شدن زمان است که ترکیب این قابلیت با ماد نئو از ماتریکس می‌تواند بسیار جذاب باشد.

 
در پاییز ۲۰۲۲، یک ویرایشگر برای ویدیوهای بازپخش بازی، همراه با ویژگی‌های جدید گیم‌پلی و لباس‌های اضافی عرضه می‌شود. در نهایت، در زمستان ۲۰۲۲ بازیکنان می‌توانند منتظر یک حالت بازی جدید با نام Arenas و همچنین تغییرات جدید گیم‌پلی و لباس‌های جدید باشند. تمامی به‌روزرسانی‌های ذکر شده به جز لباس Young Man که برای دارندگان نسخه‌ی دلوکس است، برای تمامی بازیکنان رایگان قابل دریافت است.


بازی Sifu هم اکنون روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ در دسترس است. 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره