شهر سخت افزار/ در ادامه ارتقای گوشی‌های سامسونگ به اندروید 12 یکی پس از دیگری، این بار نوت به گوشی اقتصادی محبوب Galaxy A12 Nacho رسیده است تا جدیدترین نسخه از اندروید و رابط کاربری One UI را دریافت کند. جزئیات درباره آپدیت اندروید 12 برای گوشی گلکسی A12 Nacho را در ادامه بخوانید.

آپدیت اندروید 12 برای گوشی گلکسی A12 Nacho سامسونگ با شناسه A127FXXU5BVE4 منتشر شده است و نسخه 4.1 از رابط کاربری One UI 4.1 را هم با خود دارد که جدیدترین نسخه آن است. همچنین این فرمویر جدید با وصله‌های امنیتی اندروید تا اول ماه می همراه است.

لازم به ذکر است گوشی مزبور نسخه One UI (Core) 4.1 را دریافت می‌کند که یک نسخه تقلیل یافته و ساده‌تر از One UI 4.1 محسوب می‌شود. در هر صورت این آپدیت در روسیه منتشر شده و طی روزهای آینده در مناطق بیشتری منتشر خواهد شد.

 


می دانیم One UI 4.1 و اندروید 12 با تغییرات ظاهری گسترده چون اضافه شدن Color Palette، ویجت های هوشمند، بهبود صفحه نمایش همیشه روشن و حالت دارک مود همراه هستند. همچنین این آپدیت بهبود اپلیکیشن های اختصاصی سامسونگ چون My Files،Gallery،Samsung Internet و Samsung Keyboard را با خود دارد. بنابراین باید دید نسخه Core کدام قابلیت‌ها را نخواهد داشت.

شما می‌توانید در دسترس بودن آپدیت جدید برای گوشی گلکسی A12 Nacho سامسونگ را از مسیر Settings >> Software update با ضربه زدن بر روی گزینه Download and install بررسی کنید.

A12 Nacho نسخه تقریباً ارتقا یافته ای از گوشی پرفروش گلکسی A12 است که پردازنده متفاوت و حجم بیشتری حافظه رم دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم