گیم فا/ بازی Sniper Elite 5 به خاطر «دلایلی که خارج از کنترل سازنده هستند» از فروشگاه اپیک گیمز حذف شده است. این بازی هم‌چنان از طریق فروشگاه مایکروسافت و استیم بر روی PC در دسترس خواهد بود.

استودیوی Rebellion Developments به تازگی بازی Sniper Elite 5 را منتشر کرده است. این بازی توانسته نقدهای نسبتا مثبتی را دریافت کند. با وجود در دسترس قرار گرفتن بازی بر روی کنسول‌های پلی استیشن، ایکس باکس و پلتفرم PC، نسخه‌ی اپیک گیمز این بازی به تازگی از این فروشگاه حذف شده است.

به علاوه کسانی که این بازی را از طریق فروشگاه اپیک گیمز خریداری کرده‌اند پول خود را پس خواهند گرفت. در حال حاضر صفحه‌ی بازی در فروشگاه اپیک گیمز تاریخ عرضه‌ی «به زودی» را دارد.

Rebellion Developments گفته که از این شرایط آگاه است و این مهم به خاطر حذف بازی از فروشگاه اپیک گیمز است. این استودیو دلیل حذف این بازی را اعلام نکرده و صرفا گفته که این دلایل خارج از کنترل استودیو هستند: «به خاطر شرایطی که از کنترل ما خارج هستند، بازی Sniper Elite 5 به هنگام عرضه بر روی فروشگاه اپیک گیمز موجود نخواهد بود و در آینده به آن پلتفرم اضافه خواهد شد. از بابت ناراحتی به وجود آمده عذرخواهی می‌کنیم. اگر بازی را از طریق فروشگاه اپیک گیمز پیش‌خرید کرده‌اید، مبلغ پرداختی را پس خواهید گرفت.»

بازی Sniper Elite 5 هم‌چنان بر روی PC در دسترس است. به علاوه می‌توانید بازی را با اشتراک Xbox Game Pass بر روی ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس تجربه کنید. کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 هم جزو پلتفرم‌های این بازی هستند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم