logo

سامسونگ شاید گلکسی بادز پرو ۲ را ماه آینده رونمایی کند

منبع
مجله ديجي کالا
بروزرسانی
سامسونگ شاید گلکسی بادز پرو ۲ را ماه آینده رونمایی کند

مجله دیجی کالا/ با توجه به گفته‌های افشاگران معروف حوزه‌ی فناوری، ظاهرا سامسونگ قصد دارد ماه آینده از ایربادز گلکسی بادز پرو ۲ رونمایی کند.

سامسونگ اگرچه تا چند سال قبل در زمینه‌ی تولید و فروش ایربادز بی‌سیم عملکرد خوبی نداشت اما عرضه‌ی چندین محصول به صورت پشت سر هم باعث شد شرکت کره‌ای به یکی از بهترین‌ها در این زمینه تبدیل شود. در حال حاضر ایربادزهای خوبی با برند گلکسی در بازار موجود هستند که بهترین آن‌ها گلکسی بادز پرو از سال ۲۰۲۱ است. اما به نظر می‌رسد باید به زودی شاهد رونمایی از جانشین این محصول هم باشیم.

اگر برنامه‌ریزی‌های قبلی سامسونگ را مبنا قرار دهیم، باید در ماه آگوست منتظر رونمایی از بادزهای جدید این شرکت باشیم. یعنی زمانی که گلکسی زد فلیپ ۴ و زد فولد ۴ قرار است رسما رونمایی شوند. سامسونگ گلکسی بادز ۲ و لایو را هم در همین تاریخ رونمایی و راهی بازار کرده بود. اما افشاگران اخیرا روی یک تاریخ عرضه‌ی دیگر اتفاق نظر دارند.

برخی‌ها معتقدند سامسونگ در همان حوالی ماه آگوست از گلکسی بادز پرو ۲ رونمایی می‌کند اما این اتفاق دقیق در این ماه رخ نخواهد داد. یک افشاگر دیگر به صورت خیلی دقیق‌تر، ماه جولای، یعنی ماه آینده‌ی میلادی را که ۱۸ روز تا شروع آن فاصله داریم، به عنوان تاریخ رونمایی از گلکسی بادز پرو ۲ و عرضه‌ی آن به بازار عنوان کرد. این یعنی تا عرضه‌ی این محصول مورد انتظار به بازار اصلا زمان زیادی باقی نمانده است.

SnoopyTech، یکی از افشاگران معروف حوزه‌ی فناوری مدعی شده گلکسی بادز پرو ۲ شاید اصلا نام متفاوتی داشته باشد. سامسونگ فعلا به خوبی توانسته در بازاری که اپل سلطه‌ی کاملی بر آن دارد، از انتشار خبرهای زیاد پیرامون این محصول جلوگیری کند تا همه چیز غیرقابل پیش‌بینی باقی بماند. در نتیجه متأسفانه اطلاعات زیادی در رابطه با آن در اختیار نداریم. هرچند به نظر می‌رسد برای اینکه از جزئیات باخبر شویم هم نیازی نیست مدت زمان زیادی منتظر بمانیم.

از جمله اطلاعاتی که در رابطه با این محصول در اختیار داریم می‌توان به رنگ‌بندی آن اشاره کرد. گفته می‌شود سامسونگ می‌خواهد گلکسی بادز پرو ۲ را (یا هرآنچه که قرار است آن را بنامد) در رنگ‌های سفید، بنفش و گرافیتی راهی بازار کند که رنگ‌های جذاب اما نه چندان جدید به حساب می‌آیند چون سامسونگ همین رنگ‌ها را (شاید اندکی متفاوت) با نامی دیگر برای گلکسی بادز پرو هم در نظر گرفته بود. البته رنگ سفید آن بسیار خاص و چشم‌نواز به نظر می‌رسد.

البته گلکسی بادز پرو ۲ یا هر بادز دیگری که سامسونگ معرفی می‌کند، امکان دارد که بعدها در رنگ دیگری هم رونمایی شود. بنابراین این سه رنگ، تنها رنگ‌بندی موجود برای محصول یادشده نخواهند بود.

در رابطه با مشخصات فنی گلکسی بادز پرو ۲ اطلاعات زیادی در اختیار نداریم و نمی‌دانیم سامسونگ چه برنامه‌ای برای این محصول تدارک دیده است. اما به نظر می‌رسد شرکت کره‌ای می‌خواهد آن را از لحاظ قابلیت‌های حذف نویز، کیفیت صدا و همچنین باتری بهبود ببخشد. حال این تغییرات مثبت تا چه اندازه محسوس و چشمگیر خواهند بود مشخص نیست.

انتظار می‌رود به همراه گلکسی بادز پرو ۲، از گلکسی بادز ۳ (یا هر نام دیگری) هم رونمایی شود. چون منطقی نیست فقط یک ایربادز قبل از گوشی‌های تاشوی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ رونمایی شود و یکی دیگر بعد از آن. اگر قرار به معرفی ایربادز باشد، تمام آن‌ها باید در یک روز رونمایی شوند. البته سامسونگ باید یک وجه تمایز مشخصی بین آن‌ها قرار دهد تا کاربران هنگام خرید دچار سردرگمی نشوند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم