logo
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
موبایل و بازی

اتریوم دوباره ریخت!

منبع
بروزرسانی
اتریوم دوباره ریخت!

رمزارز نیوز/ اتریوم یک روز وحشتناک دیگر را سپری کرد و قیمت آن طی ۲۴ ساعت گذشته، تقریبا ۱۳ درصد سقوط کرد. بزرگ‌ترین آلت کوین دنیا اکنون بیش از ۷۰ درصد از اوج ماه نوامبر خود یعنی ۴،۸۷۸ دلار فاصله دارد.
بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط Coinglass، بیش از ۶۸ میلیون دلار اتر تنها در ۱۲ ساعت لیکویید شده و موقعیت‌های خرید بیش از ۸۰ درصد از آن را تشکیل می‌دهند.
اتریوم در واقع اکنون به زیر سقف سال ۲۰۱۸ خود یعنی ۱،۴۴۰ دلار سقوط کرده است که ضربه‌ای خیره‌کننده به خریداران به حساب می‌آید. با این حال، حرکت‌های گذشته نشان می‌دهد که این رمزارز هنوز هم فضای بیشتری برای سقوط دارد.
بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط شرکت Glassnode، اتریوم اکنون حدود ۱۸ درصد کمتر از قیمت واقعی خود معامله می‌شود. طبق گزارش‌ها، قیمت واقعی سپرده‌های اتریوم ۲، برابر با ۲،۴۰۴ دلار است، به این معنی که استیک‌کنندگان با زیان نزدیک به ۴۰ درصد روبه‌رو هستند.
اسکات ملکر، معامله‌گر برجسته ارزهای دیجیتال اشاره کرده است که شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار هفتگی اتریوم برای دومین بار در تاریخ خود در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است. با این حال، انتظار می‌رود تغییر ماهیت آتی اتریوم به اثبات سهام، که قرار است اواخر امسال انجام شود، زمینه‌ساز صعود قیمت این ارز دیجیتال باشد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره