ترنجی/ هواوی با یک گوشی اقتصادی جدید و متمرکز بر باتری وارد بازار ایران شده و امشب می خواهیم با هم جعبه گشایی آن را داشته باشیم. آنباکسینگ هواوی Nova Y70 به ما نگاهی به محتویات جعبه و برخی مشخصات آن می دهد.

جعبه Nova Y70 هوآوی در نگاه و تجربه اول کیفیت بالاتری نسبت به رقبا دارد. با بازکردن جعبه نگاهمان به دستگاه می‌افتد که درون یک پلاستیک قرار دارد. زیر آن محفظه کاغذی است که حاوی کاغذهای راهنما، سوزن سیم‌کارت و قاب پلاستیکی شفاف منعطف است.

پایین‌تر که می‌رویم شارژر و کابل USB A به C را می بینیم. هواوی روی این شارژر عبارت Super Charge را نوشته که به شارژ سریع اشاره دارد. توان آن ۱۸ وات است که برای شارژ کردن باتری بزرگ ۶۰۰۰ میلی آمپری آن اهمیت بالایی دارد.

هواوی Nova Y70 با یک باتری بزرگ ۶۰۰۰ میلی آمپری ارائه می‌شود. این می‌تواند برای کاربرانی که عمر باتری برای آنها اهمیت دارد، جالب توجه باشد. دوربین پشتی ۳ گانه با دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و حالت شب در اختیار شماست و دوربین زاویه دید عریض هم در کنار آن قرار دارد.

تراشه Kirin 710 در کنار ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۴ گیگابایت رم برای این گوشی در نظر گرفته شده است و قیمت اولیه برای بازار ایران حدود ۴.۵ میلیون تومان است.

نظر شما درباره این گوشی اقتصادی هواوی چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم