مجله دیجی کالا/ به‌تازگی الکترونیک آرتز به طرفداران سری بازی ویدئویی اسکیت خود که هنوز منتظر اسکیت ۴ هستند، یادآوری کرده است که توسعه‌دهندگان هنوز روی این بازی کار می‌کنند و اتفاقاً تریلری را هم با این مضمون منتشر کرد که به پشت‌صحنه‌ی توسعه‌ی بازی اشاره دارد. با این حال، آن‌ها خبر مهم و جالب دیگری را هم برای بازیکنان داشتند.

الکترونیک آرتس از بازیکنان دعوت کرده تا با ثبت‌نام از این طریق شانس خود را برای تجربه‌ی نسخه‌ی فعلی بازی را امتحان کنند و از این طریق در حین توسعه‌ی بازی بازخورد خود را به توسعه‌دهندگان اثر برسانند. همچنین آن‌ها تریلر جدیدی را از بازی در یوتیوب به اشتراک گذاشتند که به گفته‌ی الکترونیک آرتس به نسخه‌ی بسیار پیش از نسخه‌ی آلفا بازی اسکیت جدید مربوط است. با این حال، در این تریلر می‌توان بعضی از ویژگی‌های بازی و نمایی از گیم‌پلی آن را مشاهده کرد.

سازنده‌ی بازی اسکیت یعنی استودیو Full Circle در سایت رسمی بازی اعلام کرده است: «ما به شما گفته بودیم که بازگشته‌ایم و همچنان روی توسعه‌ی بازی کار می‌کنیم. با این حال، وقت آن رسیده است که ببینید ما در این مدت در حال انجام چه کاری بوده‌ایم. هنوز زود است اما ما می‌خواهیم این کار را درست انجام دهیم و این بدان معناست که می‌خواهیم شما هم بخشی از فرآیند توسعه‌ی بازی باشید.»

الکترونیک آرتس می‌گوید که طرفداران بازی اسکیت می‌توانند «نسخه‌های اولیه بازی» را بازی کنند و بازخوردهای خود را ارائه دهند اما این شرکت اشاره کرد که این فرآیند امتحان کردن بازی به‌صورت بسته و محدود و فقط با دعوت انجام خواهد شد. همچنین اعلام شده است که بازیکنان هیچگونه اجازه‌ای برای ضبط، استریم و به اشتراک گذاشتن تصاویر یا ویدیوهایی از بخش‌هایی از این نسخه آزمایشی مخصوص تست نخواهند داشت. هیچ نقشه‌ی راهی برای زمان احتمالی این نسخه‌ی مخصوص تست بازی اعلام نشده است. علاوه بر آن، مشخص شده است که این نسخه‌ی مخصوص تست بازی فقط برای کامپیوتر و از طریق اوریجینز در دسترس خواهد بود. با این حال، برنامه‌هایی برای آوردن آن به پلتفرم‌های دیگر هم وجود دارد. جزئیات کامل‌تر از شرایط دقیق این نسخه در سایت رسمی الکترونیک آرتس اعلام شده است.

بعد از درخواست‌های فراوانی که طرفداران داشتند، در سال ۲۰۲۰ نسخه‌ی جدیدی از سری بازی اسکیت به‌صورت رسمی معرفی شد. در سال ۲۰۲۱ شرکت الکترونیک آرتس اعلام کرد که این بازی قرار است توسط استودیو Full Circle توسعه داده شود. جدیدترین بازی این مجموعه، اسکیت ۳ است که در سال ۲۰۱۰ عرضه شده است. این سری در اصل توسط استودیو بلک‌باکس شرکت الکترونیک آرتس در ونکوور تولید شده است. آن استودیو بعدها به شعبه‌ی کانادا الکترونیک آرتس ملحق شد و مدتی بعد هم در سال ۲۰۱۳ بسته شد.

الکترونیک آرتس تأکید کرده که بازی هنوز مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود را سپری می‌کند و از همین‌رو از بازیکنان می‌خواهد که با ثبت‌نام در این نسخه‌ی مخصوص تست بازی شرکت کنند و بازخوردهای خود را به سازندگان برسانند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم