گیم فا/ تابستان هنوز در اوج است و پلی استیشن با تخفیفات غول‌پیکر PSN به مردم دلیلی برای ماندن در خانه می‌دهد.

بازی‌های بیشتری در تاریخ 12 مرداد 1401 (3 آگوست 2022) به لیست عناوین تخفیف خورده اضافه خواهند شد و برخی از معاملات موجود تمام می‌شوند. مطمئن شوید که قبل از آن زمان کافی برای بررسی تخفیفات بازی‌هایی چون Far Cry 6، The Skywalker Saga، Tiny Tina’s Wonderlands و موارد دیگر را خواهید داشت.

بازی The Quarry به تازگی در تاریخ 10 ژوئن منتشر شد، اما در حال حاضر می‌توانید بازی را با قیمت 47 دلاری به دست آورید. این بازی مانند سایر عناوین سوپرمسیو (Supermassive) ساخته شده است و یک بازی ترسناک و مبتنی بر روایت را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در نقش مشاوران کمپ تابستانی نوجوانان بازی خواهید کرد که سعی می‌کنند از شبی پر از هیولاهای ماوراء طبیعی و موجودات مرموز که با غریبه‌ها مهربان نیستند، جان سالم به در ببرند.

اگر به دنبال چیز دلپذیرتری هستید، Ratchet and Clank: Rift Apart با قیمت 39 دلار به فروش می‌رسد. این بازی آخرین قسمت از این فرنچایز محبوب است و از قدرت پردازش پلی استیشن 5 به طور کامل استفاده می‌کند. گرافیک خیره‌کننده، جلوه‌های ویژه چشم نواز و نرخ فریم روان، این بازی را به یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 5 در زمان عرضه تبدیل کرده است و تجربه آن در حال حاضر به همان اندازه هیجان‌انگیز است.

از دیگر بازی‌های موجود در تخفیفات می‌توان به Bloodborne ،Ghostwire: Tokyo و Hitman 3 اشاره کرد. اگر هنوز بازی No Man’s Sky را امتحان نکرده‌اید، می‌توانید آن را با قیمت 30 دلار خریداری کنید. می‌توانید کاتالوگ کامل را در وب سایت رسمی پلی استیشن بیابید.

اگر به دنبال بازی‌های فیزیکی هستید، مجموعه‌ای از بازی‌های انحصاری نیز در خرده‌فروشی‌های بزرگ با قیمت‌های پایین به فروش می‌رسند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم