گیم فا/ در خبری که احتمالا هیجان‌انگیزترین اعلامیه Evo 2022 بود، شرکت SNK اعلام کرد که در حال کار روی یک بازی جدید در سری Fatal Fury است.

این سری اولین بار در سال 1991 شروع به کار کرد. Fatal Fury یک سری بازی مبارزه‌ای و افسانه‌ای است که چندین نسخه در پلتفرم Neo Geo SNK دریافت کرد. در حالی که بیش از 20 سال است که خبری از سری منتشر نشده بود، SNK تصمیم گرفت تا با یک قسمت جدید بازگردد. شرکت SNK که امروز یک تیزر تریلر جدید منتشر کرد، به وضوح اعلام کرد که یک بازی جدید در سری Fatal Fury در دست ساخت است.

تریلر مورد بحث هیچ نمایشی از گیم‌پلی‌ بازی نشان نداد، اما در عوض، آثار هنری جدیدی را به نمایش گذاشت که شخصیت راک هاوارد (Rock Howard) را نشان می‌داد. سپس با پیامی به پایان رسید که ساخت نسخه جدید Fatal Fury را اعلام کرد: «افسانه‌ها هرگز نمی‌میرند. پس از 20 سال، Fatal Fury/Garou برمی‌گردد!»

شرکت SNK در اطلاعیه خود در صفحات اجتماعی گفت: «بالاخره، دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم اینجاست!»

در حالی که جزئیات هنوز پراکنده است، پیام SNK به ما می‌گوید که این بازی جدید از سری Fatal Fury، دنباله مستقیم Garou: Mark of the Wolves، محصول سال 1999 خواهد بود. Mark of the Wolves که در اصل برای Neo Geo منتشر شد، آخرین قسمت از سری بازی Fatal Fury است که نشان می‌دهد این سری برای چه مدت طولانی‌ای ساکت بوده است.

داستان بازی حول محور شخصیت راک هاوارد و همچنین شامل تعدادی شخصیت محبوب دیگر مانند تری بوگارد (Terry Bogard) و بی. جنت (B.Jenet) بود. در طول سال‌ها، Garou: Mark of the Wolves به‌صورت دوره‌ای برای پلتفرم‌های زیادی منتشر شده است. با این حال، چیزی که بسیاری از طرفداران همیشه درخواست می‌کردند، یک نسخه کاملا جدید بود. در حالی که به نظر می‌رسید این رویاها هرگز به واقعیت نمی پیوندند، SNK در نهایت آماده جواب دادن به درخواست هواداران است.

*تصویر خبر مربوط به نسخه‌های پیشین است

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم