دیجی کالا/ به تازگی یک بازی خنده‌ دار با حضور کریتوس با نام War Gods Zeus of Child برای خرید در فروشگاه ایکس‌باکس در دسترس قرار گرفته بود.

این بازی در واقع با قیمت ۳.۳۹ برای خرید مهیا بود. در این بازی شما در نقش خدای جنگ قرار گرفته و در یک محیط ساده با جریان بی‌پایانی از دشمنان مبارزه می‌کنید تا زمانی که تسلیم شده یا کشته شوید. گفتنی است که این بازی بی‌هدف که دلیل ساخت آن مشخص نیست، سرانجام از فروشگاه ایکس‌باکس حذف شد و مایکروسافت نیز از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد. البته از آنجایی که فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، اخیرا بیان کرده که مورد انتظارترین بازی او گاد آو وار است، به نظر نمی‌رسد که در مورد این موضوع صحبت کند.

بازی در موتور بازی‌سازی یونیتی توسعه یافته و به راحتی با خارج شدن از محدوده‌ی محیط آن، بهم می‌ریزد. از طرفی فاقد هر نوع موسیقی یا جلوه‌های صوتی است. کریتوس همچنین از انیمیشن راه رفتن به عقب بهره‌مند نیست، بنابراین وقتی به صورت معکوس حرکت کنید، روی سطح زمین سر می‌خورید.به نظر می‌رسد که War Gods Zeus of Child بخشی از Xbox Creators بوده است؛ قسمتی از فروشگاه ایکس‌باکس که برای فروش بازی‌ها بدون مجوز مایکروسافت و بدون پشتیبانی از اچیومنت‌ها طراحی شده است. در واقع این بخش برای هر کسی از استودیوهای کوچک گرفته تا دانشجویان قابل استفاده است. طرفداران قدیمی ایکس باکس احتمالا برنامه‌‌ای مشابه با نام Xbox Live Indie Games را از دوران ایکس‌باکس ۳۶۰ به یاد داشته باشند.

گفتنی است که بازی توسط Dolaka Ltd، استودیویی که به نظر می‌رسد توسط یک نفر در جنوب لندن تاسیس شده، توسعه یافته است . این بازی در ۲۷ جولای (۵ مرداد) در فروشگاه مایکروسافت منتشر شد و تنها دو روز بعد، استودیوی سازنده بازی دیگری با نام Dinasaur Falling Survival را منتشر کرد. این بازی  با قیمت ۳.۲۹ پوند مشابه فال گایز است و در آن شما به عنوان یک شخصیت در لباسی شبیه شخصیت مشهور یوشی از کمپانی نینتندو قرار می‌گیرید. در هر صورت به نظر می‌رسد که این سازنده به دنبال حاشیه است و قصد دارد که با بازی‌های عجیب و غریب، نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم