گیم فا/ ویدیویی عجیب از گیم‌پلی بازی Squirrel With a Gun منتشر شده است که در آن نقش یک سنجاب تفنگ به دست را خواهید داشت.

بازی‌های زیادی از طریق روایت داستان‌های فوق‌العاده و گیم‌پلی بسیار سرگرم‌کننده، به لطف طبیعت این صنعت که همواره در حال رشد است، در تلاش برای کنار زدن مرزهای سرگرمی هستند. در این میان، برخی از عناوین علاقه دارند تا کاملا نامعقول ظاهر شده و به تخیلات عجیب و غریب بپردازند. در طول دهۀ گذشته، عناوین مستقل زیادی در رابطه با حیوانات مثل Goat Simulator ،Untitled Goose Game و عنوان کمی جدی‌تر Stray پدیدار شده است.

اکنون به لطف Squirrel With a Gun، یک ورودی جدید به سبک حیوانات در بازی‌های ویدیویی وجود دارد. این عنوان به دلیل امکان بازی در نقش یک سنجاب که توانایی حمل تفنگ دارد، مورد توجه قرار گرفته است. یک ویدیوی تازه منتشر شده، این سنجاب را به نمایش می‌گذارد که اسلحۀ کوچکی را به سمت یک انسان نشانه گرفته و او را تهدید می‌کند.

در حال حاضر تاریخ عرضه‌ای برای این عنوان وجود ندارد، اما بعد از میزان توجه‌ای که به دست آورد، این احتمال وجود دارد که دن دی‌انترمونت (Dan DeEntremont)، خالق بازی، حمایت بیشتری از سوی یک ناشر دریافت کند. در آینده مشخص خواهد شد که چه چیزی به بازی اضافه می‌شود، اما با توجه به بعضی از اسکرین‌شات‌های موجود در صفحۀ استیم آن، به نظر می‌رسد که مامورهایی شما را دنبال خواهند کرد و توانایی پرتاب شی‌های دیگر مثل آجر وجود دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم