مجله دیجی کالا/ هدفون‌های روگوشی باکیفیت قیمت بالایی دارند و به همین خاطر با بودجه‌ی حداکثر ۱۰ میلیون تومان می‌توانید یک هدفون روگوشی جذابی را خریداری کنید. در ادامه به سه مدل هدفون رو گوشی در این محدوده‌ی قیمتی می‌پردازیم.

اول از همه باید به هدفون بی‌سیم سونی WH-1000XM2 بپردازیم که در حال حاضر حدود ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. این هدفون کیفیت بسیار بالایی دارد، در زمینه‌ی حذف نویز فوق‌العاده ظاهر شده و در کل انتخاب بسیار خوبی محسوب می‌شود. البته نسل‌های بعدی این هدفون هم راهی بازار شده که اگر بودجه‌ی بیشتری دارید می‌توانید از بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید.

در رتبه‌ی بعدی هدفون رو گوشی سنهایزر مدل HD 450SE قرار می‌گیرد که فعلا با پرداخت حدود ۷ میلیون تومان می‌توانید آن را بخرید. سنهایزر در زمینه‌ی صدا یکی از مشهورترین برندهای جهان محسوب می‌شود و این هدفون هم از جهات مختلف می‌تواند نیازهای شما را به خوبی برطرف کند.

هدست گیمینگ لاجیتک G-PRO X هم یکی دیگر از محصولات عالی در بین هدفون‌های روگوشی است. این محصول حدود ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و مانند دیگر محصولات لاجیتک، یک رقیب قدرتمند محسوب می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم