مجله دیجی کالا/ شخصیت‌های محبوب سری دراگون بال از جمله گوکو (Goku)، وجتا (Vegeta)، بلوما (Bluma) و بیروس (Beerus) به تازگی در قالب رویدادی به همراه چندین فعالیت درون بازی به فورتنایت آمده و به شما اجازه می‌دهند که طوری بجنگید که گویی یک سوپر سایان هستید!

در کنار چهار شخصیت ذکر شده، موارد دیگری با الهام از مجموعه‌ی دراگون بال نظیر پیک‌اکس‌های Power Pole و Kamesennin’s Staff، گلایدرهای Nimbus Cloud و Space Pod، اموت‌های Charging Up ،Fusion و Boosting Ki نیز در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت. از طرفی آیتمی در بازی قرار گرفته که با حرکت ویژه‌ی Kamehameha به بازیکنان اجازه می‌دهد تا آسیب زیادی به دیگران و سازه‌ها وارد کنند.

آیتم‌های تزئینی تنها بخشی از محتوای دراگون بال هستند که به فورتنایت می‌آیند. در کنار شخصیت‌ها و پوسته‌های مختلف بخش جدیدی با نام «Power Unleashed» برای همه‌ی بازیکنان وجود خواهد داشت که شامل چالش‌ها و ماموریت‌هایی است که بازیکنان می‌توانند برای دریافت جوایز مختلف آن‌ها را تکمیل کنند. در واقع هفت ماموریت وجود خواهد داشت که می‌توان آن‌ها را تکمیل کرد. اگر تمام هفت مورد را کامل کنید، می‌توانید به گلایدر Shenron به همراه اسپری‌ها و جوایز دیگر دسترسی پیدا کنید. این ماموریت‌ها از ۳۰ آگوست (۸ شهریور) در دسترس خواهند بود.

از طرفی نقشه‌ی بازی حالت‌هایی رقابتی مانند Versus Boards را نیز اضافه می‌کند. بازیکنان می‌توانند در این حالت در یک نبرد PvP شرکت کنند که در آن پنج دقیقه فرصت دارند تا با استفاده از قابلیت‌هایی مانند Kamehameha blast یا Nimbus Cloud حریفان خود را شکست دهند. همچنین خانه‌ی Kame به نقشه اضافه شده که می‌توانید به آنجا سفر کرده و شمش‌های طلای خود را با آیتم‌های منحصربه‌فرد بولما (Bulma) مبادله کنید.

در ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) نیز جزیره‌ی دراگون بال به بازی اضافه می‌شود که شامل چندین مکان نظیر کاخ کامی، خانه‌‌ی گوکو و اتاق روح و زمان و غیره خواهد بود. در نهایت بازی میزبان رویدادهایی برای قسمت‌های منتخب Dragon Ball Super تا ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) خواهد بود.

اپیک گیمز قبلا اعلام کرده بود که قرار است شخصیت‌های دراگون بال را به فورتنایت اضافه کند، با این حال محتوای جدید ارائه شده چیزی فراتر از آیتم‌های تزئینی است. در حالی که فرصتی فراهم شده تا در نهایت بتوانید گوکو را در مقابل سوپرمن قرار دهید، Dragon Ball Adventure Land در واقع یک بازی ویدیویی مستقل است که درون فورتنایت قرار دارد و می‌توانید ساعت‌ها از آن لذت ببرید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم