گیم فا/ عنوان چندنفرۀ نامتقارن (Asymmetrical) ساختۀ استودیوی Illfonic، یعنی Ghostbusters: Spirits Unleashed، در 26 مهر 1401 انتشار خواهد یافت.

عناوین جالبی خصوصاً در بخش بازی‌های ویدیویی در انتظار طرفداران Ghostbusters است. سازندۀ بازی‌های Friday the 13th: The Game و Predator: Hunting Grounds، استودیوی Illfonic، در اوایل فروردین امسال، از عنوان چندنفرۀ 4vs1 خود، بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed پرده برداشت و حالا تاریخ انتشار آن تعیین شده است.

این استودیو تأیید کرد که Ghostbusters: Spirits Unleashed در 26 مهر 1401 (18 اکتبر 2022)، مصادف با تعطیلات هالووین، برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و به صورت انحصاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در حال حاضر می‌توان بازی را پیش‌خرید کرد و در صورت این کار به تعدادی از آیتم‌های درون بازی مثل Slimer و یک Proton Pack از قبل دسترسی خواهید داشت.

رئیس این استودیو به واکنش بسیار خوب طرفداران Ghostbusters برای ساخت این بازی اشاره کرد و با ابراز امیدواری به ارائۀ تجربه‌ای عالی برای طرفداران، متذکر شد که این بازی در ۲۶ مهر امسال، روی پلتفرم‌های مقصد عرضه خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم