نماد آخرین خبر

شیائومی در پی معرفی برند جدیدی برای خوره‌های فناوری

منبع
زوميت
بروزرسانی
شیائومی در پی معرفی برند جدیدی برای خوره‌های فناوری

زومیت/ شیائومی احتمالاً در حال برنامه‌ریزی برای معرفی برند زیرمجموعه یا سری محصولات جدیدی است که علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی را هدف قرار می‌دهد.
       
شیائومی به برند‌های فرعی مانند ردمی و پوکو برای پاسخ‌گویی به مخاطبانش بسیار متکی است. حال گزارشی تازه ادعا می‌کند که این شرکت احتمالاً در حال آماده‌شدن برای معرفی سری کاملاً جدیدی از دستگاه‌ها یا برند فرعی دیگری است که عمدتاً علاقه‌مندان به فناوری را هدف قرار می‌دهد. گفته می‌شود گوشی‌های هوشمندی که با این برند فروخته می‌شوند، سیستم‌عاملی خواهند داشت که تا حد زیادی به اندروید خام شباهت دارد.

به‌گزارش گیزموچاینا، هنوز نام برند جدید شیائومی مشخص نیست؛ اما به‌نظر می‌رسد هدف اصلی آن علاقه‌مندان به دنیای فناوری هستند. در گزارش‌های اخیر ذکر شده بود که گوشی‌های هوشمندی که با این برند تجاری عرضه می‌شوند، از پردازنده‌های سری ۷۰۰ کوالکام پشتیبانی و اندرویدی نسبتاً خام با حداقل سفارشی‌سازی را اجرا می‌کنند. علاوه‌ بر‌ این، ظاهراً برای گوشی‌های مذکور سه به‌روزرسانی بزرگ و چهار سال پچ امنیتی ارائه خواهد شد.

همچنین، گفته می‌شود که گوشی‌های برند زیرمجموعه‌ی جدید شیائومی بین ۱۵ تا ۲۵ هزار روپیه (۱۸۸ تا ۳۱۳ دلار) قیمت خواهند داشت. جالب این‌‌جا است که اکثر گوشی‌های ردمی و پوکو نیز در همین بازه‌ی قیمتی قرار دارند. علاوه‌ بر‌ این، دستگاه‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند، در هند تولید می‌شوند و ادعا می‌شود گوشی‌های هوشمند مقرون‌به‌صرفه‌ی این برند به تراشه‌ی اسنپدراگون ۷۶۵ مجهز خواهند شد؛ درحالی‌که گوشی‌های پریمیوم‌تر از اسنپدراگون ۷۷۸ استفاده خواهند کرد.

شیائومی بخش گوشی‌های هوشمند مخصوص علاقه‌مندان به تکنولوژی را راه‌اندازی خواهد کرد؛ زیرا معتقد است که رفتن افراد به‌ سمت وان‌پلاس و کاهش محبوبیت دستگاه‌های پیکسل در هند، فضایی ایجاد کرده است که می‌توان آن را با سری جدیدی از دستگاه‌ها یا برندهای فرعی پر کرد.

در‌نهایت، باید اشاره کنیم که شیائومی هیچ‌ یک از ادعاهای منتشرشده را تأیید نکرده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره