شهر سخت افزار/ One Netbook از کنسول دستی جدیدی رونمایی کرده است. کنسول دستی OneXplayer Mini Pro به پردازنده AMD مجهز شده و قادر است بسیاری از بازی‌های AAA را برای کاربران به اجرا بگذارد. کنسول دستی OneXplayer Mini Pro از یک باتری 48 وات ساعتی برخوردار است و به رم LPDDR5 مجهز شده است.

برند One Netbook جدیدترین کنسول دستی OneXplyayer خود را معرفی کرده است. این کنسول دستی به پردازنده رایزن مجهز شده و نمایشگری 7 اینچی دارد. شرکت سازنده تلاش کرده تا برخی کاستی‌های دیگر کنسول‌های دستی همچون استیم دک را در این محصول برطرف سازد و از این طریق کاربران را به سمت خود جذب نماید. 

One Netbook قیمت کنسول دستی OneXplayer مجهز به پردازنده Ryzen 7 6800U را اعلام کرده و همه مشخصات کلیدی آن را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. کنسول دستی OneXplayer Mini Pro با پردازنده فوق، از گرافیک مجتمع Radeon 680M مبتنی بر RDNA 2 برخوردار است و که 12 واحد CU دارد.

کنسول دستی OneXplayer Mini قادر است بازی Spider-Man Remastered را در زمان تنظیم روی توان 15 وات، با سرعت میانگین 50 فریم بر ثانیه اجرا نماید. پردازنده Ryzen این کنسول قادر است با توان 28 وات، به 60 فریم بر ثانیه نیز در 1800p دست پیدا نماید. 

کنسول دستی OneXplayer Mini Pro یک باتری 48 وات ساعتی دارد و به تا 32 گیگابایت رم LPDDR5 و حافظه داخلی SSD PCIe Gen 4.0 مجهز شده است. شرکت سازنده ادعا کرده بازی‌های سایبرپانک 2077، فورزا هورایزن 5 و رد دد 2 نیز با سرعت 60 فریم بر ثانیه توسط این کنسول اجرا می‌شوند.

کنسول دستی OneXplayer Mini Pro را می‌توان با قیمت 919 دلار همراه با 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی در اختیار گرفت. نسخه دارای 32 گیگابایت رم و 2 ترابایت حافظه داخلی این دستگاه نیز از قیمت 1269 دلار برخوردار است. 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم