آخرین خبر/ Brain Find یک بازی جالب، سرگرم کننده و خاص است که در سبک پازلی از نوع بازی های تست هوش عرضه شده است. سازنده و منتشرکننده این بازی استودیوی Focus apps هنگ کنگی است که به ساخت و انتشار بازی های سبک Trivia و Puzzle مشغول است. معروف ترین بازی منتشر شده توسط این استودیو بازی Brain Out – Can you pass it است. بازی Brain Find مثل بیشتر دیگر بازی های استودیوی Focus apps ماهیتی پازلی دارد اما روند کلی بازی با تست ها و پازل های عجیب و غریب برای محک زدن تست هوش طراحی شده است. در حقیقت شما باید در این بازی از نگاهی دیگر معماها را بررسی کنید چرا که راه حل انجام پازل های این بازی غالباً مضحک و طنزآمیز است و شاید در حالت عادی هیچ شباهتی به یک بازی معمایی یا پازلی نداشته باشد. بنابراین به این نکته دقت کنید که کار اصلی شما حل کردن پازل ها و تست های هوشی است که به نوعی غیرمتعارف هستند. این سبک از بازی ها مدتی است که بین توسعه دهندگان رواج پیدا کرده و بازخورد خوبی هم توسط مخاطبین داشته اند و به همین خاطر استودیوی Focus apps هم از این بازخورد مناسب استفاده کرده و یک بازی جالب در این سبک عرضه کرده است.

در Brain Find – Makes you think outside the box پازل ها و معماهایی بسیار عجیب وجود دارند که تقریباً تمام آنها با پیدا کردن و استفاده از آیتم هایی که در داخل تصویر وجود دارند یا در نقطه ای از تصویر پنهان شده اند حل می شوند. نکته جالب این معماها این است که در عین سادگی و پیش پا افتاده بودن آنها، این پازل ها می توانند حسابی چالش برانگیز باشند چرا که همانطور که گفته شد، این پازل ها ماهیتی غیرمتعارف دارند. بنابراین قبل از انجام هر مرحله از بازی شاید بهتر باشد عجیب ترین راه حل های ممکن را در نظر بگیرید. بازی مراحل گوناگونی دارد که هر مرحله در واقع یک سناریوی خاص را دنبال می کند. معمولاً سناریوهای بازی به نجات دادن شخصیت های مختلف از شرایطی عجیب و خاص مربوط می شود. سازنده بازی معتقد است که انجام چنین معماهایی به افزایش درک و منطق بازیکنان کمک می کند و شرایطی را برای آنها فراهم می سازد تا بتوانند در وضعیت های غیرقابل پیش بینی تصمیمات بهتری بگیرند. اگرچه که نمی توان این ادعا را رد یا تأیید کرد، اما با این حال متفاوت بودن کلیت این پازل ها باعث می شود تا ذهن شما بازتر از حالت عادی بوده و منطق متفاوتی را پیش بگیرد. برای اینکه معماهای بازی Brain Find – Makes you think outside the box حالت کسل کننده و تکراری نداشته باشند، سازنده بازی سعی کرده از چاشنی طنز در این تست های هوش استفاده کند. طراحی های بازی همگی کارتونی بوده و خبری از افکت و جلوه های بصری در این بازی دیده نمی شود. به همین خاطر باید گفت که بازی Brain Find – Makes you think outside the box قابل اجرا روی تقریباً تمام دستگاه های اندرویدی است.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 616 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم