شهر سخت افزار/ اینتل بهترین پردازنده های خود را همواره با بسته‌بندی جدید و زیبا عرضه می‌کند تا قدرت نسل جدید تراشه‌های خود را به نمایش بگذارد. حال طراحی جعبه پردازنده Core i9-13900K افشا شده که البته از جعبه پردازنده نسل قبلی اینتل کوچک‌تر است. در ادامه طراحی جعبه پردازنده Core i9-13900K را بررسی می‌کنیم.

اینتل طراحی بسته‌بندی پردازنده Core i9-13900K به عنوان پرچم‌دار سنسل سیزدهمی اینتل را تغییر داده است. این جعبه از قبل کوچک‌تر است، اما هنوز می‌توان یک ویفر را داخل آن مشاهده کرد. اینتل پردازنده های نسل سیزدهمی رپتور لیک خود را هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد کرد.

طراحی جعبه پردازنده Core i9-13900K

در آستانه معرفی، افشاگران تصاویر جعبه پردازنده Core i9-13900K را افشا کرده‌اند که یک ویفر پلاستیکی حامل پردازنده Core i9-13900K را شامل می‌شود. این تصویر توسط اکانت توییتری HXL منتشر شده است. جعبه نسبت به بسته‌بندی نسل قبلی نازک‌تر و کوچک‌تر است. رنگ ویفر پلاستکی هم از طلایی به نقره‌ای تغییر کرده است.

اینتل در چند سال گذشته پردازنده های سری K خود را با بسته‌بندی جذاب به بازار فرستاده است و جعبه جدید از قبل ضخامت کمتری دارد. این ضخامت کم به اینتل اجازه خواهد داد تا پردازنده Core i9-13900K را در تعداد بیشتری به مشتریان ارسال نماید. جعبه Core i9-13900K از جعبه Ryzen 9 7000 نیز کوچک‌تر است.

اینتل پردازنده های نسل سیزدهمی خود را سه روز آینده در رویداد Innovation معرفی خواهد کرد. این پردازنده ها از ماه آینده میلادی به بازار عرضه می‌شوند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم