آخرین خبر/ PIPE HEAD STORY – داستان پایپ هد دومین بازی رسمی استودیوی روسی Linked Squad سازنده بازی METEL HORROR ESCAPE است که در سبکی مشابه از دسته عناوین اکشن ساخته و طراحی شده است. استودیوی Linked Squad یک شرکت بازی سازی فعال در زمینه ساخت بازی های اکشن با محوریت ترسناک است. بازی قبلی این استودیو یعنی METEL HORROR ESCAPE هم در سبکی مشابه ساخته شده بود و حالا بعد از حدود یک سال شاهد عرضه شدن یک بازی دیگر در همین سبک از این استودیو هستیم. این بازی اکشن در حقیقت یک بازی داستانی با موضوعی ترسناک و فانتزی است. سبک و طراحی این بازی هم مثل METEL HORROR ESCAPE بوده و از نوع بازی های اول شخص شوتر است. معمولاً در اکثر بازی های مشابه در سبک ترسناک اول شخص، بازیکنان به سلاح و آیتم های دفاعی کمتری مجهز هستند و یا در خیلی از موارد هیچ سلاحی نداشته و فقط باید فرار کنند اما در بازیPIPE HEAD STORY اینطور نیست و شما می توانید با پیدا کردن سلاح و مهمات از خودتان دفاع کنید.

داستان بازی PIPE HEAD STORY به مأموریت خطرناک شما برای نجات یک شکارچی در منطقه ای ممنوعه مربوط است. طبق داستان، شما درن قش یک مأمور گشت در اطراف منطقه ای ممنوعه هستید که به خاطر پخش مواد رادیواکتیو و تشعشعات خطرناک قرنطینه شده است. یک روز وقتی شما در حال حرکت در نزدیکی های این منطقه هستید از طریق بی سیم درخواست کمکی دریافت می کنید. این درخواست از طرف یک شکارچی (Stalker) ناشناس ارسال شده است. او می گوید که در جایی از این منطقه گیر افتاده که نه هوای کافی و نه نور کافی وجود دارد و از آن بدتر، هیولاهایی ترسناک و عجیب در آن اطراف رفت و آمد می کنند. شما تصمیم می گیرید تا با مراجعه به این منطقه به کمک این شخص بروید. شما باید سلاح خود را بردارید و به منطقه ای قرتطینه شده و ممنوعه بروید. هیولاهای موجود در این منطقه به خاطر تشعشعات رادیواکتیو به موجوداتی جهش یافته تبدیل شده اند که رئیس آنها موجودی عجیب است که روی سرش لوله قرار دارد و به همین خاطر به او پایپ هد یا سر لوله ای می گویند. وظیفه شما در بازی PIPE HEAD STORY گشت و گذار در این منطقه متروکه و فرار از دست هیولاهای خطرناک است. شما باید با پیدا کردن رد پاها و سرنخ ها راهی برای رسیدن به شکارچی پیدا کنید و سریع تر او را از این مهلکه نجات دهید اما به این شرط که ابتدا خودتان هم بتوانید از خطرات زیادی که شما را تهدید می کند جان سالم به در ببرید! بازی PIPE HEAD STORY ساختاری مهیج و اکشن دارد و روند ترسناک آن باعث شده تا این عنوان هیجان بالایی داشته باشد. 

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 159 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم