زومیت/ پیش‌بینی تحلیلگران نشان می‌دهد که احتمالاً سامسونگ نمی‌تواند در سال جاری میلادی به وعده‌های اولیه‌اش درباره‌ی عرضه‌ی ۱۵ میلیون گوشی تاشدنی عمل کند.
 
گزارش‌ها می‌گویند سامسونگ در تلاش است تا پیش از پایان سال جاری میلادی، حدوداً ۱۵ میلیون واحد از گوشی‌های تاشدنی نسل جدید خود را روانه‌ی بازار کند. این در حالی است که Wccftech در گزارشی می‌گوید سامسونگ احتمالاً نمی‌تواند به این هدف دست یابد.

Wccftech به‌طور مشخص‌تر پیش‌بینی می‌کند سامسونگ تا پایان امسال هشت‌میلیون واحد از تاشدنی‌های نسل جدیدش را دردسترس قرار دهد. گفتنی است سال گذشته، این شرکت ۷٫۱ میلیون گوشی تاشدنی عرضه کرد.

عرضه‌ی هشت‌میلیون دستگاه تاشدنی در سال ۲۰۲۲ اتفاق مهمی برای سامسونگ است و از افزایش ۱۳ درصدی آمار عرضه درمقایسه‌با سال گذشته حکایت می‌کند؛ اما همچنان فاصله‌ی زیادی بین وعده‌های سامسونگ و آنچه در عمل می‌بینیم، دیده می‌شود.

احتمالاً شرکت کره‌ای به‌طور‌کلی تا پیش از پایان ۲۰۲۲ موفق به عرضه‌ی ده‌‌میلیون گوشی تاشدنی می‌شود. این آمار تاشدنی‌های پیشین را نیز در‌بر می‌گیرد. گوشی‌های تاشدنی اکنون به بلوغ کافی رسیده‌اند؛ اما همچنان دستگاه‌های ارزان‌قیمتی محسوب نمی‌شوند. وضعیت اقتصادی در بسیاری از کشورها تحت‌تأثیر افزایش تورم قرار گرفته است و امروزه، افراد کمتری به تهیه‌ی دستگاه‌های گران‌قیمت توجه نشان می‌دهند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم