گیم فا/ توسعه‌دهنده‌ی بازی Oxenfree 2: Lost Signals یعنی Night School Studio به تازگی تصمیم گرفته تا این بازی را تا سال 2023 عقب بیندازد. این استودیو گفته که قصد دارد تا Oxenfree 2 بهترین بازی ممکن باشد.

پس از عدم اعلام یک تاریخ عرضه‌ی دقیق برای بازی Oxenfree 2: Lost Signals، استودیوی Night School Studio تصمیم گرفته تا این بازی را به تاخیر بیندازد. این بازی حالا در سال 2023 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در یک توئیت جدید، توسعه‌دهنده‌ی این بازی اعلام کرده که قصد دارد تا Oxenfree 2: Lost Signals را به بهترین بازی ممکن برای طرفداران تبدیل کند. برای مطمئن شدن از عالی بودن این بازی و هم‌چنین اضافه کردن زبان‌های دیگر، این استودیو تصمیم گرفته تا عرضه‌ی بازی را عقب بیندازد.
   
بازی Oxenfree 2: Lost Signals که در سال 2021 معرفی شده، داستان را به پنج سال پس از بازی اول می‌آورد. در این بازی قرار است شاهد بازگشت Riley به شهر Camena باشیم. با این حال او بار دیگر با سیگنال‌های رادیویی عجیب و مرموزی مواجه می‌شود.

باید منتظر ماند و دید که دنباله‌ی بازی تحسین شده‌ی Oxenfree این سری را به کجا می‌برد. خصوصا با توجه به خریداری شدن Night School Studio توسط نتفلیکس، باید دید که آیا این بازی از طریق نتفلیکس برای موبایل عرضه خواهد شد یا خیر.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم