آخرین خبر/ Bricks Breaker Quest – آجر شکن نام یک بازی تحسین برانگیز و ساده و در عین حال بسیار سرگرم کننده در سبک بازی های آرکید از استودیوی معروف و خلاق mobirix سازنده بازی هایی مثل Push Maze Puzzle، Tower Defense King ، Hit & Knock down و Fishing Hook می باشد که به شکل رایگان به انتشار رسیده است. این بازی یکی از بازی های منتخب گوگل پلی در دسته بازی های Editor’s Choice می باشد و نقدهای خوبی در مورد آن صورت گرفته است. اگرچه که این بازی در سبکی ساخته شده که پیش از این هم چندین بازی در آن تولید شده اند و نمی توان گفت که Bricks Breaker Quest یک سبک انحصاری دارد؛ اما با این حال وجود ویژگی های مخصوص و اعمال تغییرات جالب در بازی اصلی باعث شده تا Bricks Breaker Quest یک عنوان خاص به نظر برسد. درست مثل دیگر بازی های سبک Bricks Breaker در این بازی هم شما باید آجرها یا خانه هایی که در کادر به نمایش در آمده اند را با شلیک توپ به سمت آنها از بین ببرید. در شروع بازی در قسمت بالایی صفحه چندین خانه (آجر) وجود دارند که روی هرکدام اعداد خاصی نوشته شده است. این اعداد نشانگر این هستند که برای از بین رفتن آن خانه ها، باید آن تعداد توپ به آن خانه برخورد کند. مثلاً اگر در یک خانه عدد 20 نوشته شده باشد، با شلیک 17 توپ به سمت آن، عدد نمایش داده شده به 3 تغییر پیدا می کند و در صورتی که 3 توپ دیگر نیز به آن برخورد کند، آن خانه محو شده و از بین می رود! به همین ترتیب باید تمام خانه های موجود در صفحه را با شلیک توپ به سمت آنها از بین ببرید.

در بازی Bricks Breaker Quest در حالت شما شما صدها توپ در اختیار دارید اما نکته اینجاست که هدف گیری و شلیک کردن شما تعیین کننده موفقیت یا شکست شما خواهد بود! توپ های شما تا زمانی مؤثر خواهند بود که بعد از برخورد به خانه ها یا دیوارها به سمت پائین (یعنی جایی که از آن جا شلیک شده اند) نیایند. اگر مسیر آنها به قسمت پائینی صفحه منتهی شود و از کادر خارج شوند، شما آن توپ ها را از دست می دهید. بنابراین بدیهی ست که باید طوری شلیک کنید که این توپ ها از بین مسیرهای آجرها حرکت کرده و در طول مسیر با برخورد به خانه ها آنها را نابود کنند و همینطور به برخورد با خانه ها و انحراف مسیر ادامه دهند. این بازی ها در سبک های مختلفی عرضه می شوند اما در Bricks Breaker Quest شما در هر بار شلیک باید بیشترین مقدار برخورد و ضربات را داشته باشید چون بعد از پایان توپ ها، خانه ها و آجرها یک پله به سمت شما پائین می آیند. اگر آنها به خط پائینی برسند شما بازی را خواهید باخت! بازی Bricks Breaker Quest یک بازی کم حجم و ساده است که ده ها مرحله سرگرم کننده و چالش برانگیز دارد. در مراحل بالاتر شرایط کار سخت تر شده و هیجان آن نیز بسیار بیشتر خواهد شد. 

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: متغیر با نوع دستگاه
حجم: 55 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم