سخت افزار/ گوشی Nothing را که به خاطر دارید؟ همان گوشی پرحاشیه و زیبا که در بدو ورود خود به دنیای تکنولوژی، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. حالا پس از گذشت چند ماه از عرضه این گوشی جذاب، به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.4 برای تلفن‌های این کمپانی منتشر شده که جزئیات آن را در ادامه مطلب با شما در میان خواهیم گذاشت.

آپدیت سیستم عامل جدید گوشی Nothing با بهبودهایی در استفاده از ماژول دوربین و صفحه نمایش منتشر شده است. همچنین پشتیبانی از کدک صوتی LHDC را نیز به گوشی مورد نظر ما می‌آورد و از سوی دیگر با انتشار patch امنیتی اندروید، امنیت سیستم عامل این گوشی را افزایش می‌دهد.

بیایید ابتدا در مورد بهبود دوربین صحبت کنیم. با به‌روز‌رسانی جدید این سیستم عامل، بسیاری از موارد بر روی کالیبراسیون رنگ دوربین فوق عریض تلفن (1) تغییر کرده است، بنابراین برای یک تجربه تصویری ثابت، یکپارچه و بهتر با دوربین اصلی نهایت مطابقت را دارد.

علاوه بر این، Nothing یک الگوریتم جدید تشخیص حرکت را برای افزایش پایداری و کاهش تاری در هنگام عکاسی از اجسام متحرک معرفی کرده است. در ادامه می‌توانید لیست جزئیات بهبودهای دوربین این گوشی را در مشاهده کنید.

کالیبراسیون رنگ در دوربین فوق عریض بهبود بخشیده شده است که این عمل برای مطابقت با کیفیت اصلی و تجربه تصویری ثابت و بدون مشکل منتشر شده است.

تاری کمتر و پایداری بهتر هنگام عکاسی از اجسام متحرک که با استفاده از یک الگوریتم جدید تشخیص حرکت میسر شده است.

تصاویر واضح‌تر در زمان کمتر ثبت می‌شوند که این موضوع با افزایش سرعت عکسبرداری هنگام استفاده از HDR در حالت فوق عریض به دست آمده است.

عکس‌های حالت شب واقعی با افزایش دقت رنگ گرفته خواهند شد.

پرتره‌های واضح‌تر و به طور طبیعی روشن‌تر در دوربین جلو گرفته خواهد شد.

با Nothing OS 1.1.4، کاربران یک ویژگی جدید تنظیم روشنایی خودکار برای جلوگیری از گرمای بیش از حد و بهینه سازی مصرف باتری برای نمایشگر همیشه روشن برای عمر باتری بهتر دریافت می‌کنند.

اگر هنوز Nothing OS 1.1.4 را روی تلفن خود دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات گوشی هوشمند > منوی به‌روزرسانی سیستم، آن را به صورت دستی بررسی کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم