گیم فا/ به نظر می‌رسد که دسته‌ای جدید و معرفی‌نشده از کنسول ایکس باکس سری ایکس/اس با نام Lunar Shift و رنگ خاکستری روشن در وبسایت آمازون موجود است.

یکی از کاربران توییتر با نام Espía de Ofertas این دسته‌ی معرفی‌نشده را در وبسایت آمازون مشاهده کرده و در توییت اخیر خود نوشته است: «فکر کنم دسته‌ی ایکس باکسی در آمازون پیدا کرده‌ام که مایکروسافت (Microsoft) هنوز معرفی‌اش نکرده است. اگر اشتباه می‌کنم، بگویید.»

رنگ این دسته نقره‌ای است و روی جعبه‌ی آن با عبارت «درخشندگی باورناپذیر» (Surreal Shimmer) توصیف شده است. اگر تصاویر منتشرشده واقعیت داشته باشند، رنگ این دسته به نسبت نوری که به آن می‌تابد و میزانی که به حرکت درمی‌آید، تغییر می‌کند. همچنین، جای دست آن از جنسی متفاوت ساخته شده و رنگی منحصر به فرد دارد.

گفتنی است که در هفته‌ی جاری، طراحی یکی دیگر از دسته‌‌های جدید این کنسول در خرده‌فروشی Microplay فاش شده بود. این دسته Mineral Camo نام دارد، رنگ آن آبی است و با سبک ارتشی طراحی شده است. پس از آن، مایکروسافت از این دسته رونمایی کرد و اعلام نمود که فروش آن آغاز شده است.

شایان ذکر است که کنسول ایکس باکس سری ایکس/اس در نوامبر سال 2020 به همراه سه دسته‌ی Carbon Black ،Robot White و Shock Blue منتشر شد. سایر دسته‌های این کنسول که در ادامه عرضه شدند، شامل Pulse Red ،Electric Volt Daystrike Camo ،Aqua Shift Special Edition ،Deep Pink و نسخه‌ی مخصوص 20سالگی ایکس باکس می‌شوند. هفته‌ی گذشته نیز مدل سفیدرنگ Xbox Elite Series 2 انتشار یافت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم