گیم فا/ بنا بر داده‌های استراخ‌شده از فایل‌های بازی Apex Legends، به نظر می‌رسد که شماری از نقشه‌های Titanfall 2 در آینده به این بازی اضافه خواهند شد.

فردی با نام کاربری KralRindo در میان داده‌های استراخ‌شده از فایل‌های بازی Apex Legends پس از به‌روزرسانی اخیر، ۹ نقشه از بازی Titanfall 2 را مشاهده کرده است. اگر این مورد حقیقت داشته باشد، شاهد یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های بازی از زمان عرضه‌اش خواهیم بود.

همچنین، بنا بر شایعات منتشرشده، گمان می‌رود که این نقشه‌ها بخشی از Capture Point LTM بازی باشند که در آینده منتشر می‌شود. شایان ذکر است که شواهدی مبنی بر احتمال اضافه شدن تایتان‌ها به Apex Legends وجود ندارد.

فهرست نقشه‌های مذکور به شرح زیر است:
       
Exoplanet
Homestead
Angel City
Black Water Canal
Boneyard
Crash Site
Rise
Eden
Colony

تغییراتی نیز بر این نقشه‌ها اعمال خواهد شد، زیرا در Titanfall بازیکنان می‌توانستند روی دیوارها بدوند و این ویژگی در Apex Legends وجود ندارد.

آمار فروش بازی Titanfall 2 کم‌تر از انتظار الکترونیک آرتز (Electronic Arts) بود و از این بازی از نظر تجاری شکست خورد. باور بر این است که عرضه‌ی این عنوان میان فاصله‌ی زمانی انتشار دو عنوان موفق Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare دلیل آمار فروش ضعیف آن است.

هواداران این مجموعه چند سالی است که انتظار بازگشت آن را می‌کشند، اما برخی از منابع داخلی می‌گویند که Titanfall 3 هنوز در مرحله‌ی پیش‌تولید به سر می‌برد.

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) هنوز این شایعه را تایید یا تکذیب نکرده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم