گیم فا/ استودیوی WB Games Montreal، توسعه‌دهنده‌ی بازی Gotham Knights، در مصاحبه‌ای جدید با مجله‌ی PLAY به صحبت در مورد جوانب مختلف گیم‌پلی این بازی پرداخته است. یکی از نکات جالب توجه تغییر محتوای این بازی با چرخه‌ی روز و شب است.

یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی که طی چند هفته‌ی آینده منتشر می‌شود Gotham Knights، ساخته‌ی جدید استودیوی WB Games Montreal است. این استودیو حالا در مصاحبه‌ای جدید در مورد چالش‌های طراحی گیم‌پلی Gotham Knights برای چهار شخصیت متفاوت در شهری به بزرگی Gotham صحبت کرده است: «از نظر سینماتیک باید گفت که داشتن چهار شخصیت کار بسیار دشواری است. از نظر ساختاری ما صحنه‌ی بسیار مشابه‌ای برای هر چهار شخصیت داریم، اما نحوه‌ی تعامل آن‌ها با این صحنه‌ها متفاوت است.»

در Gotham Knights شما قرار است در نقش چهار تن از شاگردان Batman قرار بگیرید: Nightwing ،Batgirl ،Robin و Red Hood. با توجه به مرگ Batman و سقوط Gotham به هرج و مرج، حالا وظیفه‌ی این چهار قهرمان است که دنباله‌روی راه Batman و محافظ Gotham باشند.

در جریان داستان بازی قرار است با طیف وسیعی از دشمنان کلاسیک Batman مبارزه کنید و به مکان‌های نمادین مختلف شهر Gotham سفر کنید. در این میان گنگ‌های اصلی شهر برای در دست گرفتن کنترل با یکدیگر مبارزه می‌کنند. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان با توجه به بزرگ بودن شهر Gotham، مکان و زمان در نحوه‌ی مبارزه‌ی شما تاثیرگذار خواهند بود: «ما سیستم‌های گیم‌پلی خود را طوری طراحی کردیم که فعالیت‌های مختلفی به اشکال متغیر در شهر Gotham رخ می‌دهند. هر شب گنگ‌ها تصمیمات مختلفی می‌گیرند. پس اگر یک شب شاهد فعالیت یک گنگ در منطقه‌ای از شهر باشید، روز بعد به هنگام گشت و گذار با رویداد کاملا متفاوتی روبه‌رو خواهید شد.»

چرخه‌ی روز و شب هم‌چنین در داستان Gotham Knights هم تاثیرگذار خواهد بود و شهر Gotham با پیشروی داستان تغییر خواهد کرد. با توجه به بازگشت بسیاری از دشمنان کلاسیک Batman و حضور Court of Owls در این بازی، بسیاری از طرفداران امیدوارند که Gotham Knights به یک تجربه‌ی کامل تبدیل شود.

بازی Gotham Knights در تاریخ 29 مهر ۱۴۰۱ (21 اکتبر ۲۰۲۲) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم