شهر سخت افزار/ ایسر به عنوان یکی از شرکای اینتل برای اولین بار به بازار کارت گرافیک پا گذاشته و اولین محصول گرافیکی خود را معرفی کرده است. این کارت گرافیک سفارشی Arc A770 قرار است به عنوان عضوی از سری Predator وارد بازار شود. در ادامه مطلب به معرفی بیشتر کارت گرافیک Predator Arc A770 ایسر می‌پردازیم.

ایسر برای اولین بار یک کارت گرافیک سفارشی تولید کرده است. کارت گرافیک Arc A770 اینتل به تازگی معرفی شده و بسیاری از شرکای اینتل نسخه‌های مخصوص خود را با آن به میدان فرستاده‌اند. ایسر نیز از موضوع جا نمانده و کارت گرافیک Predator Arc A770 را عرضه کرده است. 

کارت گرافیک Predator Arc A770 با طراحی 2.5 اسلات و دو فن به میدان آمده است. این مدل را باید ترکیبی از روش‌های خنک کننده با جریان هوا و دمیدن هوا دانست که پیش از این در کارت های گرافیک سفارشی مشاهده نشده است. 

کارت گرافیک Predator Arc A770َ ایسر به دو کانکتور توان 8 پین مجهز شده و انتظار می‌رود عملکرد بهتری از کارت گرافیک Arc A770 سری Founders Edition اینتل از خود به نمایش بگذارد.

کارت گرافیک Arc A770 یک مدل پرچم‌دار برای اینتل است که به پردازنده گرافیکی ACM-G10 با 32 هسته Xe مجهز شده است. این محصول قرار است در مدل‌های 8 گیگابایتی و 16 گیگابایتی به بازار عرضه شود.

ایسر تنها شریک اینتل نیست که کارت گرافیک Arc A770 سفارشی معرفی کرده است. از دیگر شرکای اینتل در این راه می‌توان به ASRock ،Gunnir و MSI اشاره کرد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم