دیجی کالا/ تیم ای‌اف‌سی ریچموند (AFC Richmond) مورد جدیدی است که قرار شده به بازی فیفا ۲۳ اضافه شود. به این معنا که تد لسو (Ted Lasso) به همراه افراد دیگر مسئول این تیم، برگرفته از سریال معروف تد لاسو، در بازی فیفا ۲۳ حضور خواهند داشت. حتی زمین فوتبال نلسون رود (Nelson Road) هم در این بازی وجود خواهد داشت تا طرفداران سریال تد لسو از آن لذت ببرند.

شما می‌توانید تد لسو را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده و از او در قسمت کریر مود (Career Mode) استفاده کنید. حتی می‌توانید او را وارد لیگ برتر انگلیس کرده و از او به عنوان سرمربی خود تا انتهای بازی استفاده کنید. تیم ای‌اف‌سی ریچموند هم در تمامی حالت‌های بازی از جمله Career Mode، حالت کلاسیک فیفا یا همان کیک آف (Kick Off) و بخش آنلاین به طور کامل در دسترس است. زمین فوتبال نلسون رود هم همینطور است.نکته جالب اینجاست که تیم ای‌اف‌سی ریچموند در آلتیمیت تیم هم حضور خواهد داشت. شما می‌توانید آن را به طور کامل شخصی‌سازی کرده و کارت‌های این تیم را بدست بیاورید. تمامی آیتم‌های مربوط به این تیم از طریق مأموریت و چالش‌های مختلف در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی فیفا ۲۳ بزرگ‌ترین عنوان فیفا است. الکترونیک آرتز تلاش کرده تا این بازی را بیش از پیش گسترده کند و یک عنوان متفاوت را به طرفداران ارائه کند. دلیل این کار هم کاملاً منطقی است. فیفا ۲۳ آخرین عنوان بازی فوتبالی الکترونیک آرتز با نام فیفا بوده و این شرکت می‌خواهد به بهترین نحو با این نام خداحافظی کند. همه ما این بازی را با نام فیفا شناخته و به نوعی این نام بخشی از تجربه بازی است.الکترونیک آرتز همواره در حال گسترش فیفا ۲۳ است. از تیم‌های واقعی مختلف گرفته تا تکنولوژی‌های جدید که از آن برای ساخت انیمیشن‌های این بازی استفاده کرد. نکته اینجاست بازی فیفا ۲۳ در حال حاضر نتوانست توجه منتقدان را به خود جلب کند. نمره این بازی در سایت متاکریتیک ۷۷ بوده که نمره نسبتاً خوبی است اما عالی نیست. کاربران نیز چندان نمره بالایی به این بازی ندادند. به همین دلیل الکترونیک آرتز باید در آینده مشکلات این بازی را برطرف کرده تا بتواند به امتیازی که لیاقتش را دارد برسد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم