زومیت/ اگر مشترک سرویس توییتر آبی (Twitter Blue) هستید، اکنون می‌توانید از قابلیت ویرایش توییت‌ در این شبکه‌ی اجتماعی استفاده کنید.
   
توییتر طی ماه گذشته، قابلیت ویرایش توییت‌ها را به‌طور داخلی آزمایش کرد. این ویژگی سرانجام از امروز فعال شده است اما فقط در صورتی می‌توانید از آن استفاده کنید که مشترک سرویس Twitter Blue باشید. علاوه‌ بر این، قابلیت مذکور در حال‌ حاضر فقط برای کاربران کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس قرار گرفته است.

امکان ویرایش توییت‌ها به‌ زودی برای کاربران ایالات متحده نیز فعال خواهد شد اما هیچ جزئیاتی در مورد دسترسی کاربران عادی به این قابلیت ارائه نشده است. به‌ هر حال شاید سرانجام توییتر این ویژگی را به‌ طور عمومی برای همه‌ی کاربران فعال کند.

نکته‌ی جالب در مورد قابلیت ویرایش توییت این است که کاربران می‌توانند تاریخچه‌ای از نسخه‌های ویرایش‌شده را مشاهده کنند و بنابراین دقیقاً متوجه خواهید شد که چه بخش‌هایی از توییت‌های شما تغییر کرده است.

مطمئناً معرفی این ویژگی در توییتر زمان زیادی طول کشید و این در حالی است که بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از مدت‌ها قبل امکان ویرایش پست‌ها را به کاربران خود ارائه کرده‌اند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم