گیم فا/ شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) رسماً تایید کرد که بازی دوم از سری Cyberpunk یا به عبارتی ادامۀ Cyberpunk 2077 در دست ساخت قرار دارد.

شرکت سی‌دی پراجکت در گزارش استراتژی خود اعلام کرد که در حال حاضر روی پروژه‌های متعددی کار می‌کند. مهم‌ترین آن‌ها خلق یک سه‌گانۀ جدید از The Witcher است که البته مدتی پیش نسخۀ جدید آن تایید شده بود؛ این سه‌گانه با نام‌ رمزی Project Polaris در دست ساخت قرار دارد. دو پروژۀ دیگر مرتبط با فرنچایز The Witcher نیز مراحل توسعه را طی می‌کنند؛ اولین آن‌ها Project Sirius نام دارد که توسط استودیوی The Molasses Flood ساخته می‌شود و پروژۀ دیگر تحت نام Canis Majoris توسط یک استودیوی ترد-پارتی و خارج از سی‌دی پراجکت در حال شکل‌گیری است.

طبق اعلانات سی‌دی پراجکت:
   
نسخۀ نسل جدید The Witcher 3 همچنان برای سال 2022 برنامه‌ریزی شده است.

پروژۀ Sirius شامل بخش چندنفره می‌شود.

سه‌گانۀ جدید The Witcher در بازه‌ای 6 ساله عرضه خواهد شد.

پروژۀ Canis Majoris از موتورگرافیکی آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) بهره می‌برد.

همچنین، به غیر از بستۀ‌الحاقی داستانی Phantom Liberty، استودیوی سی‌دی پراجکت روی ادامۀ Cyberpunk 2077 نیز کار می‎‌کند که در حال حاضر با نام رمزی Project Orion شناخته می‌شود. در نهایت، یک آی‌پی کاملاً جدید با نام‌رمزی Hadar در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد.

تاسیس استودیوی جدید سی‌دی پراجکت در آمریکای شمالی

به عنوان اختتامیۀ گزارش استراتژیک، سی‌دی پراجکت اعلام کرد که شعبۀ جدید خود را در آمریکای شمالی تاسیس کرده است که مطمئناً در تسریع توسعۀ این پروژه‌ها نقش خواهد داشت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم