شهر سخت افزار/ شیائومی دیروز از ساعت هوشمند Smart Band 7 Pro رونمایی کرده است. این ساعت هوشمند به عنوان مدل جدید سری عرضه شده و از نمایشگر AMOLED برخوردار است. همچنین پشتیبانی از 150 واچ‌فیس برای Smart Band 7 Pro در نظر گرفته شده است.

شیائومی دیروز در کنار گوشی های پرچم‌دار سری Xiaomi 12T  از ساعت های هوشمند سری Smart Band 7 رونمایی کرده و آن‌ها را برای بازار جهانی آماده کرده است. این ساعت هوشمند مستطیلی با خصوصیات پرچم‌دار به بازار می‌آید.

ساعت هوشمند Xiaomi Smart Band 7 Pro به یک نمایشگر با رزولوشن 486 در 280 پیکسل مجهز شده که ابعادی 1.64 اینچی دارد. برای این نمایشگر حداکثر نوردهی 500 نیت در نظر گرفته شده و با قابلیت تنظیم روشنایی خودکار، شارژ باتری نیز مدیریت می‌شود. برای محافظت از نمایشگر Xiaomi Smart Band 7 Pro نیز از شیشه استفاده شده است.

برای ساعت هوشمند Smart Band 7 Pro شیائومی، قابلیت‌های سلامتی و ورزشی همچون حسگر ضربان قلب، حسگر سطح اکسیژن خون و رهگیر خواب در نظر گرفته شده است. این ساعت هوشمند همچنین 110 حالت ورزشی مختلف دارد و قادر است به کاربران برنامه تمرین نیز پیشنهاد دهد. این برنامه تمرین‌هایی برای بهبود سلامت قلب و ریه را شامل می‌شود.

ساعت هوشمند Smart Band 7 Pro به سیستم GNSS مجهز شده تا دنبال کردن مسیر بدون نیاز به گوشی هوشمند ممکن باشد. با استاندارد ضد آب 5ATM همچنین امکان استفاده در هنگام شنا و دوش گرفتن نیز ممکن شده است.

ساعت هوشمند Smart Band 7 Pro با اندروید 6 و بالاتر سازگاری دارد و به آیفون دارای iOS 12 و بالاتر متصل می‌شود. شیائومی ظرفیت باتری را اعلام نکرده، اما می‌گوید تا 12 روز در حالت استفاده عادی نیازی به شارژ مجدد وجود ندارد.

ساعت هوشمند Xiaomi Smart Band 7 Pro را می‌توان در رنگ‌های سبز، نقره‌ای، نارنجی، صورتی، آبی و مشکی خریداری نمود. ساعت هوشمند Xiaomi Smart Band 7 Pro با قیمت 99 دلار به فروش می‌رسد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم