زومیت/ درحالی‌که به‌نظر می‌رسد سونی همه‌ی گوشی‌های هوشمند خود را برای سال ۲۰۲۲ معرفی کرده است، مشخصات گوشی ناشناخته‌ای از این برند با تراشه‌ی Dimensity 8000 مدیاتک در گیک‌بنچ دیده شده است.
   
اطلاعات به‌دست‌آمده از فهرست گیک‌بنچ اطلاعات یکی از گوشی‌های معرفی‌نشده‌ی سونی را فاش می‌کند. براساس این بنچمارک، محصول مذکور با شماره‌‌مدل XQ-DS99 از سیستم-روی-چیپ (SoC) دایمنسیتی ۸۰۰۰ مدیاتک بهره خواهد برد.

به‌گزارش Gizmochina، گوشی ناشناخته‌ی سونی به ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم مجهز خواهد شد؛ البته انتظار می‌رود این دستگاه در گزینه‌های دیگر نیز با رم متفاوت عرضه شود. همچنین، اطلاعات این بنچمارک نشان می‌دهد این محصول به‌طور‌پیش‌فرض سیستم‌عامل اندروید ۱۲ را اجرا خواهد کرد. درحال‌حاضر، اطلاعات دیگری از گوشی ناشناخته‌ی سونی دردسترس نیست؛ اما احتمال دارد در روزهای آینده جزئیات بیشتری درباره‌ی آن دردسترس قرار گیرد.

با‌‌‌‌توجه‌‌‌به نوع تراشه‌ی XQ-DS99، این دستگاه می‌تواند عملکردی بین اکسپریا ۵ مارک ۴ و اکسپریا ۱۰ مارک ۴ ارائه دهد و به‌عبارت‌دیگر، گوشی هوشمند میان‌رده باشد. از‌‌آن‌‌‌جا‌‌‌که سونی غیر از اکسپریا Ace از نام‌های عددی برای گوشی‌های هوشمند خود استفاده می‌کند، شاید این روند درباره‌ی XQ-DS99 نیز تکرار شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم