گیم فا/ یکی از اینسایدرهای راکستار گیمز ‌(Rockstar Games) که با نام Tez2 شناخته می‌شود، ادعا کرده است که رویداد جدید GTA 5، ممکن است با معرفی رسمی GTA 6 به پایان برسد.

به گفته وی، رویدادی برای معرفی محتویات جدید Grand Theft Auto 5 برنامه‌ریزی شده است. به گفته او، این رویداد در آینده‌ای نه چندان دور برگزار خواهد شد. هیچ اطلاعات رسمی در دسترس نیست، اما Tez2 ادعا می‌کند که این رویداد در تاریخ 23 مهر 1401 (15 اکتبر 2022) برگزار می‌شود. با این حال، طیف گسترده‌ای از شایعات و درز اطلاعات در مورد بازی جدید ‌GTA منتشر شده است.

بازیکنان GTA Trilogy Definitive Edition گزارش دادند که تصویری از خانه‌ای در Vice City با یک بشقاب پرنده روی آن دیده‌اند که به تقویت شایعات کمک می‌کند. به جز اطلاعات درز شده، ما هیچ چیز دیگری در مورد GTA 6 نمی‌دانیم، به جز اینکه ظاهرا در دست ساخت قرار دارد. برخی شایعات ادعا کرده‌اند که بازی در Vice City جریان خواهد داشت؛ اطلاعات درز شده از گیم‌پلی GTA 6 هم این شایعه را تایید می‌کرد.

البته که نشر شایعه برگزاری یک رویداد، به این معنی نیست که این ادعا واقعا درست است. راکستار گیمز هیچ نشانه‌ای مبنی بر آماده شدن برای معرفی Grand Theft Auto 6 ارائه نکرده است، به خصوص از آنجایی که آن‌ها هنوز به پشتیبانی عجیب و غریب خود از GTA 5 ادامه می‌دهند. بازی اصلی در سال 2013 روی ایکس باکس 360 و PS3 منتشر شد و از آن زمان تاکنون، روی دو نسل از کنسول‌های خانگی پورت شده است. با توجه به موارد ذکر شده، احتمالا باید کمی بیشتر برای معرفی GTA 6 منتظر بمانیم.

شخص Tez2 کاملا از برگزاری رویداد مطمئن است، اما احتمال معرفی شدن بازی جدید سری را در این مرحله، فقط حدس و گمان می‌داند. راکستار همچنین یک نقض امنیتی بزرگ را تجربه کرد که به هکرها اجازه داد تا گیم‌پلی در حال ساخت GTA 6 را به نمایش بگذارند، بنابراین چه کسی می‌داند برنامه‌های آن‌ها در این مرحله چیست. بدون هیچ تایید رسمی، تنها کاری که می‌توانیم در این مرحله انجام دهیم، صبر کردن است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم