ترنجی/ برند گیمینگ ZTE را با نام Nubia می‌شناسیم. هر چند شاید دیگر محصولات این برند چینی در بازار از قدرت بالایی برخوردار نباشند اما محصولات ردمجیک همواره پرچمدارهای متمرکز بر بازی بوده اند. در جدیدترین شایعات می‌شنویم که ردمجیک ۸ پرو با شارژر ۱۶۵ وات ارایه خواهد شد. گوشی گیمینگ Red Magic 8 Pro جدیدترین پرچمدار این سری خواهد بود.

گوشی گیمینگ ردمجیک ۸ پرو
انتظار داریم گوشی گیمینگ جدید Nubia تا چند هفته آتی رونمایی شود. این انتظار با رصد گواهینامه 3C جدید ایجاد شده است. در حالی که اطلاعات زیادی در مورد این گوشی فاش نشده، این شرکت قبلاً به طور رسمی اعلام کرده بود که گوشی گیمینگ بعدی آن از چیپست پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 2 کوالکام که اخیراً رونمایی شده است، استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، این گواهینامه نشان می دهد که گوشی گیمینگ بعدی Red Magic با پشتیبانی از شارژ سیمی 165 واتی عرضه خواهد شد. این حتی از شارژر 135 وات بسیار سریع در Red Magic 7 Pro و Red Magic 7S Pro بیشتر است. این گوشی‌ها باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خود را در عرض 15 دقیقه از صفر به 100 درصد می‌رسانند، بنابراین اگر اندازه باتری ثابت بماند سرعت شارژ در مدل جدید حتی سریع تر خواهد شد.


گواهی 3C رد مجیک ۸ پرو

البته، باید توجه داشته باشیم که احتمالا چنین سرعت‌هایی فقط برای مدل‌های چینی Red Magic اعمال می‌شود. متأسفانه مدل‌های جهانی گوشی‌های قبلی با شارژر 65 وات همراه بودند. مشخص نیست که آیا وضعیت در سال 2023 و با عرضه ردمجیک ۸ پرو هم ادامه پیدا خواهد کرد یا نه.

جدا از قدرت شارژ، ما همچنین می دانیم که Red Magic 8 Pro دارای بلوتوث 5.2 و اتصال 5G خواهد بود. نظر شما چیست؟ منتظر گوشی گیمینگ جدید ZTE هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم