گیم فا/ اطلاعات جدید به دست آمده نشان می‌دهد که رده‌بندی سنی بازی Street Fighter 6 هفته‌ی گذشته توسط کمیته مدیریت و رده‌بندی سنی بازی‌ها (GRAC) در کره جنوبی به ثبت رسیده است.

کاربری با نام xenosaga7 اخیراً با انتشار پستی در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که بازی Street Fighter 6 در تاریخ 18 نوامبر در کره‌ جنوبی رده‌بندی سنی شده است. به نظر می‌رسد این خبر نشان می‌دهد که به احتمال قوی، به‌زودی تاریخ انتشار بازی مذکور مشخص خواهد شد.
  
با توجه به این که رویداد The Game Awards 2022 به‌ زودی و در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) برگزار خواهد شد، ممکن است در این مراسم شاهد نمایش جدید Street Fighter 6 و اعلام تاریخ انتشار این بازی باشیم. جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری و تهیه‌کننده این مراسم، اخیراً تایید کرده است که در رویداد مذکور بیش از 50 بازی نمایش داده خواهند شد و در این بین شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود.

گفتنی است که بازی Street Fighter 6 در سال 2023 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برخلاف نسخه‌ی قبلی این مجموعه، شرکت کپکام (Capcom) برای توسعه‌ی نسخه‌ی ششم از موتور اختصاصی خود، یعنی RE Engine استفاده کرده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم