گیم فا/ توسعه‌دهنده سری Yakuza تعداد زیادی بازی‌ معرفی‌ نشده در دست ساخت دارد و ظاهرا برخی از آن‌ها مربوط به فرنچایز Yakuza نیستند.

در یک مصاحبه جدید با Ryu Ga Gotoku Studio که توسط Game Informer انجام شد، سرپرست استودیو، ماسایوشی یوکویاما (Masayoshi Yokoyama)، به طور خلاصه به پروژه‌های آینده استودیو اشاره کرد.

یوکویاما گفت: «ما عناوین زیادی در دست ساخت داریم که هنوز معرفی نشده‌اند؛ چیزهایی خارج از جهان (Ryu Ga Gotoku (Yakuza که روی آن‌ها کار می‌کنیم.»

مدت کوتاهی پس از مصاحبه با Game Informer، استودیو Ryu Ga Gotoku از سه بازی Yakuza رونمایی کرد. Like a Dragon: Ishin که بازسازی یک اسپین آف سامورایی‌محور است، Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name که یک بازی با محوریت شخصیت Kiryu است و Like a Dragon 8 که ادامه داستان اصلی سری به حساب می‌آید.
   
با وجود اینکه ساخت سه Yakuza به صورت همزمان، برای استودیوی Ryu Ga Gotoku بی‌سابقه است، یوکویاما ادعا می‌کند که ماجراجویی‌های جدیدی در حال توسعه هستند. با این حال، واضح است که یوکویاما و دیگر سران استودیو در سه بازی آتی Yakuza مشارکت دارند و آماده نیستند به جزئیات پروژه‌های دیگر خود بپردازند.

بازی بعدی استودیو زودتر از آنچه که فکر می‌کنیم به دستانمان می‌رسد. بازی Yakuza، Like a Dragon: Ishin در تاریخ 2 اسفند 1401 (21 فوریه 2023) عرضه می‌شود، در حالی که Like a Dragon Gaiden در اواخر همان سال متشر خواهد شد.

در نهایت، Like a Dragon 8 در حال حاضر برای انتشار در سال 2024 در نظر گرفته شده است، اما یوکویاما قبلا در مصاحبه دیگری اعلام کرد که استودیو از نام «Like a Dragon 8» رضایت ندارد و ممکن است نام بازی قبل از عرضه تغییر کند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم