آخرین خبر/ Traffic Jam Cars Puzzle – پازل ترافیکی ماشین ها یک بازی ساده اما دوست داشتنی و بسیار جذاب است که با ایده ای خلاقانه و سرگرم کننده طراحی شده و در سبک بازی های تفننی در قالب یک عنوان پازلی و جورچین عرضه شده است. این بازی را استودیوی سنگاپوری Gametamin PTE. LTD ساخته و منتشر کرده است. این استودیو پیش از این یک بازی مشابه دیگر را هم منتشر کرده بود که با نام Traffic Jam Car Puzzle Legend Match 3 Puzzle Game عرضه شده بود. این بازی به شکل پولی منتشر شده بود اما بازی دوم یعنی Traffic Jam Cars Puzzle برخلاف بازی قبلی به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است.

Traffic Jam Cars Puzzle یک بازی جذاب و تفننی است که با ساختار عالی و ایده خلاقانه اش می تواند مدت ها شما را سرگرم کند. در حالی که ده ها، صدها و شاید هزاران بازی مشابه در سبک پازلی و جورچین از نوع Match-3 منتشر شده اند که اکثر آنها شبیه به یکدیگر و تکراری هستند، عرضه یک بازی متفاوت در همین سبک می تواند برای طرفداران به این نوع بازی ها بسیار جذاب باشد. Traffic Jam Cars Puzzle یکی از همین بازی هاست که ساختار کلی آن ترکیب جذابی از بازی های متنوع در سبک پازلی و جورچین است. شما در این بازی اهداف متنوعی دارید که برای رسیدن به آنها باید پازل‌هایی جورچین مانند را حل کنید. مکانیزم اصلی بازی مثل تمام دیگر بازی های مشابه در همین سبک از نوع بازی های Match-3 یا جورچین 3 تایی است. با ورود به هر مرحله از بازی شما تعدادی خانه مربعی می بینید که روی آنها ماشین های مختلفی که هرکدام رنگ های متنوعی دارند قرار دارند. کار شما این است که حداقل سه ماشین همرنگ را کنار هم قرار دهید. اما برای این کار باید از روشی جدید و خلاقانه برخلاف روش تکراری قبلی استفاده کنید. در این روش شما باید یک خط که منتهی به ماشین‌های رنگی مورد نظر شما می‌شود را انتخاب کرده و یک ماشین رنگی به همان خط اضافه کنید. هرچه بیشتر ماشین های داخل صفحه را تخلیه کنید فضای مراحل هم باز شده و هدف اصلی آن مرحله به وقوع می پیوندد. برای مثال شما باید با این کار ترافیک ماشین ها را برای عبور ماشین های پلیس، آمبولانس و آتش نشانی باز کنید. طراحی های بازی فانتزی و گرافیک ساده ای برای آن در نظر گرفته شده است.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 8.0 و بالاتر
حجم: 80 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم