دیجیاتو/ ویدیویی از هواوی واچ بادز (Huawei Watch Buds) منتشر شده که از قرارگیری ایرباد زیر نمایشگر این ساعت هوشمند خبر می‌دهد.

ویدیویی از هواوی واچ بادز (Huawei Watch Buds)، گجت پوشیدنی دو در یک هواوی به اشتراک گذاشته شده که بعد از باز‌کردن ساعت، دو هدفون داخل آن دیده می‌شود.

این اولین‌باری است که ساعت هوشمندی با چنین طراحی به نمایش گذاشته می‌شود. با‌توجه به ویدیوی منتشر‌شده، ظاهراً هواوی واچ بادز طراحی شبیه به سری واچ جی‌تی ۳ دارد که دو هدفون درون آن قرار گرفته است.

ویدیویی تازه فاش‌شده ساعت هوشمندی از هواوی را نشان می‌دهد که با باز‌کردن ساعت، دو هدفون درون آن قرار گرفته است.

در ویدیو نشان داده می‌شود که می‌توان با باز‌کردن قسمت پایین ساعت هوشمند، به هدفون آن دسترسی پیدا کرد. در ساعت به سمت بالا باز می‌شود و داخل دستگاه، دو هدفون قابل رؤیت است. هدفون‌ها ابعاد کوچکی دارند و تنها جایگاه قرارگیری آنها در ساعت دیده می‌شود.

در ویدیوی به اشتراک گذاشته شده، به‌خوبی مشخص است که دکمه‌ای در قسمت بالای ساعت قرار داده شده است. با فشار‌دادن دکمه، قفلی باز می‌شود و داخل ساعت هوشمند که هدفون‌ها در آن قرار می‌گیرند، دیده می‌شود. همچنین باید گفت با وجودی که هدفون‌ها در داخل ساعت هوشمند قرار می‌گیرند، ابعاد هواوی واچ تغییری نکرده و ظاهراً قرار است با همان ابعاد معمولی، هدفون‌ها را در خود جای دهد.

به نظر می‌رسد هواوی واچ‌بادز بتواند توجه کاربران را به خود جلب کند. هواوی هنوز اطلاعاتی در مورد سایر مشخصات و تاریخ احتمالی معرفی ساعت هوشمند دو در یک جدید خود را اعلام نکرده است. انتظار می‌رود به‌زودی اطلاعات بیشتری در مورد این محصول کاربرپسند هواوی در دسترس کاربران قرار گیرد.

باید دید در‌نهایت هواوی چه زمانی از ساعت هوشمند هواوی واچ بادز رونمایی خواهد کرد و این ساعت هوشمند جذاب با چه مشخصاتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم